2733
2739
عنوان

فقط یه الهی آمین بگو

163 بازدید | 11 پست

انشالله  بهترین ها  براتون رقم بخوره 

انشالله همه خوشبخت باشن و در آرامش زندگی کنند

انشالله همه خونه ها غرق سلامتی. تندرستی و برکت و دل خوش باشه

انشالله همه دختر و پسرا خوشبخت بشن و اسباب ازدواج هم برا دختر و هم برا پسر جور بشه 

انشالله همه زوج ها زندگی شیرین و پایدار و وفادار داشته باشن 

انشاالله خدا تمام زوج های منتظر فرزند زود فرزند سالم و صالح بهشون بده 

انشالله تمام مستاجر ها زود خونه دار بشن 

انشالله خدا تمام اونایی دنبال شغل هستند یه شغل خوب بهشون بده و تمام درآمد هارا برکت بده 

انشالله خیلی زود  در سراسر جهان صلح و عدالت بر قرار بشه

❤️الهی آمین ❤️

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی آمین......

خدایا برامون بخاه 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2728

❤️الهی آمین❤️

آلفا هستم👊                                                                 وقتی بیست سالم بود دوست داشتم با یکی روجدول کنار خیابون راه برم                                                               اااااااااااماکسی نبود....الان سی سالمه دیگه دلم نمیخواد       هرچیزی به وقتش قشنگه                                                                                                                                                                                                     
2740