2733
2739
عنوان

مادرشوهرم خیلی حسوده

596 بازدید | 45 پست

داره حالمو به هم میزنه 

من اگه چیزی بخرم اصلا اهل پز دادن نیستم اما اون خود ب خود حسادت میکنه به همه چی 

دیروز فهمیده ی جفت فرش خریدم ...

اومده میگه خب حتما نباید دخترای من  فرش خوشونو مثل تو بخرن  که 

حالا اصلا حرفی نزره بودما تا دید یهو اینو پروند بعد هی گفت اره بهتر از اینم هس و هی تیکه انداخت اخر گفتم هرکی  ب اندازه جیبش میره خرید میکنه   این حرف من بهش برخورده امروز باز منو دیده داره توهین میکنه ب فرشام و وسایلام 

هی میگه چی هس آشغالن اینا 

البته خیلی شیکو قیمت بالا خریدما ایشون چون نمی تونه ب من برسه اینطوری توهین میکنه 

اما خیلی بهم برخورد میخوام شوهرم بفرستم جوایشو بده 

اخه یعنی چی فرش خریدیم ک خریدیم کور شو نبین  اگه نمیتونی بخری یا هرچی حق نداری به وسایل من توهین کنی بگی آشغالن 😡😡😡

الان شوهرم بگم بره چی بگه؟ ک هم جوابشو بده هم دعوا نشه  

فقط موبانه ولی محکم جواب بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توهمه چی همینطوره 

تو لباس 

جهیزیه 

خوراک 

هرچی 

حتی زنه تو محل  خشکبار داره امروز اونجا بودم مادرشوهرمم اتفاقی اومد خرید کنه  بعد ک من رفتم به زنه گفته  بهاره چی خرید هرچی اون خرید به منم بده 

خانومه گفت مادرشوهرت همیشه هرجی توبخری اونم میاد میخره

بنظرم بچه بازیه که بخای شوهرت یا کسی رو بفرستی

وقتی کسی بهت چیزی میگه خودت جواب بده و شوهرتم بین خودت و خانوادش قرار نده چون از این خاله زنک بازیا بدشون میاد

به جای حرص خوردنم همیشه یه خنده بکن بعد حرفتو بزن

مثلا توی این شرایط بخند بگو من و(اسم شوهرت) اینارو دوسداریم و راضی هستیم اگه به نظرتون اشغالن شما برای خونه ی خودتون نخرید از اینا

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738

اسی تمام این حرفا رو مادر من به من میگه. حالا مادرشوهر که جای خود دارد. 

من عادت کردم و از قبل خودم رو آماده میکنم.

هرچند دلم شکسته. هیچوقت ذوق دادن یه خبر به مادرم رو ندارم. 

تو هم سعی کن عادت کنی تا راحت تر باشی 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
خب راست میگه عروس چ ب فرش خریدن عروس باید رو موزائیک بخابه اییییییش از عروس من یاد بگیرید ی حصیر ...

متاسفم واسش ک بیخودی از روی حشادت دل میشکنه  

من بابت وسایلام زحمت کشیدیم پول دادیم 

بعد میگه اشغال 

درصورتی که خیلی گرون خریدیم خیلی با کیفیتن 

خیلی ناراحت شدم  دیگه هیچ وقت باهاش مثل قبل نمیشم هیچ وقتم بگو بخند نمیکنم 

اشتباه کردم  آدم حسابش گردم 😔😔😔

خودش حسوده تقصیر من چیه ناراحتم میکنه 

یا بره بخره یا دهنشو ببنده 

هیچی اون داره تو حسادت خودش میسوزه ولش کن به حال خودش با حرف ایشون هم وسایلای شما اشغال نشده

😔😔 من خودم دلم نمیاد ب کسی  حرف تند بزنم و بخوام ناراحتش کنم 

عزیزم چقدر سخته جقدر بده ادم تااین حد حسود باشه تمام زنان حسود هستن کمی حالا یکی کمتر یکی بیشتر ولی به این تابلویی نمیایم بگیم واقعا که کارشون خیلی زشته بهترین کار اینه از خدا  خوای بهش عقل بده وهرگز شوهرت رو نفرست جیزی بگه گلم نزار حرمتا ازبین بره 

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!
2706