2737
2734

فکر کنم حداقل تا اواسط تیر ماه دیگه باید بیاد

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

او چقدر دیر من پسرم وجای دیگه ای ثبت نام نکردم

حتما یه پیش ثبت نام داشته باشید. چند امتیاز سهمیه دارین؟؟؟

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥
2728
300خورده ای.. بنظرتون امتیازش خوبه؟ 

اره منم سه هزارو پونصد داشتم. به نسبت خیلی خوبه. من خودم از کلاس اول تا پایه نهم به سه هزار و پونصد شاهد بودم. فقط چون اول جانباز ها و بچه های شهدا هستن،بهتره یه پیش ثبت نام داشته باشید توی یه مدرسه عادی که اگه خدای نکرده نشد، بی مدرسه نمونه. ولی نگران نباشید پایین تر از این هم دیدم ثبت نام شدن و دارن درس میخونن تو شاهد