2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از قبل شیرینی اینا نخورده ؟/

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2740
یکم بالاس حالا فردا صبح دوباره بگیر

عزیزم توی گوگل نوشته بود بچه ها تا ۵ سالگی قند ۱۰۰ تا ۱۸۰ نرماله براشون، شما بچه تون دیابت داره؟ فکر میکنم توی به تاپیکی گفته بودید دیابت داره

این عددپیش،دیابت عزیزم ببرش،دکتر رژیم بگیر براس

برای کودک و بزرگسال فرق داره رنجش

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
عزیزم توی گوگل نوشته بود بچه ها تا ۵ سالگی قند ۱۰۰ تا ۱۸۰ نرماله براشون، شما بچه تون دیابت داره؟ فکر ...

بله .قندناشتا باید زیر ۱۰۰ باشه .حالا شاید بچه تون شب قبلش یه چیز شیرین خورده.فردا صبح دوباره امتهان کن.دو ساعت بعدازناهار هم بگیر ببین چنده.

اگه مرغ تویه پا داره🐔🌳مرغ من فلجه🐔😂👍