2733
2739

بچه ها من شوهرن دوروز دیگه عمل فیستول مقعد داره اونم جراحی و منم ۱۰روز دیگه میخوام سزارین بشم میشه بگید نقاهت شوهرم چقد طول میکشه؟؟؟و من باید چیکار کنم اصن؟؟دکترش گفته بین ۲تا۹روز خوب میشا ولی الان تو اینترنت و نی نی سایت نوشتن تا دو هفته یا ۳هفته باید استراحت کنه و دراز کش باشه..شوهرمم نمیخواد کسی بفهمه عملش کردن خجالت میکشه..لطفا اگه تجربه دارین بگین بهم با اینکه من سزارینم نزدیکه و یک بچه کوچیکم دارم

فیشتول چیه؟

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین

نمیشه عملشو بندازه تا دو سه ماه دیگه؟

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای چه شرایط سختی خدا بهت کمک کنه نمیشه عقب بندازه عملشو بعد یکی دو ماه از زایمان شما

چی بگم خواهر میترسم چیزی بگم بدتر بشه خدای نکرده بلایی سرش بیاد..از اینکه هم نباید کسی بفهمه بیشتر نگرانم..اخه چجور نفهمن..بهش میگم من خودمو جمع کنم یا تو رو با دو تا بچه😫

چی بگم خواهر میترسم چیزی بگم بدتر بشه خدای نکرده بلایی سرش بیاد..از اینکه هم نباید کسی بفهمه بیشتر ن ...

حداقل راضیش کن از کسی کمک بگبرید خیللللیییی سخته با بچه کوچیک شوهرتم مریض خودتم زایمان 

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
2740

خب راضیش کن خانواده خودش بفهمن

اینجور نمیشه

انگار بچگی میکنین اگه بخواین کسی نفهمه

بعدش همه سرزنشتون میکنن

اگه راضیش کنی خانواده خودش بفهمن،حله

حداقل راضیش کن از کسی کمک بگبرید خیللللیییی سخته با بچه کوچیک شوهرتم مریض خودتم زایمان 

نه میگه حتی مادرمم نفهمه..چی بگم بهش کاش خودم زایمان نداشتم و گرنه اشکال نداشت..الان همچین خودم سنگین شدم ک نگو 

نه میگه حتی مادرمم نفهمه..چی بگم بهش کاش خودم زایمان نداشتم و گرنه اشکال نداشت..الان همچین خودم سنگی ...

وااای چقد سخت🥺انشاالله که خودشون زودتر خوب بشن شمام زایمان اسونی داشته باشی 

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
نه میگه حتی مادرمم نفهمه..

میتونی خودت ب مادرش بگی و بهش بگی ک ب رو شوهرت نیاره

بعد بگی که اون روزای بعد عمل، بیاد خونتون سرزده و ببینه ک شوهرت عمل کرده و مثلا همه چیز اتفاقی رخ داده و مادرشوهرت از جریان خبر نداشته.....

اما خب کارای بعد عمل شوهرت رو کی انجام بده؟ پانسمانشو چیکار کنه؟کارای مرخصیشو کی انجام بده؟