2752
2734

وقتی آدم یه مشکلی داره یا ی حاجتی داره مثلا دعا میخونه یا تو بعضی از چله ها شرکت میکنه ولی خوب در کنارش آهنگ گوش میده یا میرقصه یا بعضی وقتا حجابش اونطوری ک باید باشه نیست دعاش یا حاجتش برآورده نمیشه ؟ اون خدا رو قطعا قبول داره ولی خوب آدم از بچگی تو یه خانواده ای بزرگ میشه ک همه اینا کنارش بوده ترک کردن یه سری کارا واقعا سخته از طرفی هم واقعا خدا رو کنار خودت حس میکنی ک دوست نداری انجامشون بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه کی گفته مگه خدا فقط صدای نماز خونا رو میشنوه؟!همه بندش هستن ولی اگر‌تو با بی نمازی  و...خدا بهت خیلی لطف کرد و بنده ای نشدی که خدا میخاد قطعا خدا ناراحت میشه شاید دیگه دعات رو براورده نکنه نگاه من خودمم همیجور بودم ولی وقتی میبینی خدا کارت رو ردیف میکنه خودت کم کم رو میاری به بنده خوب شدن چون حس میکنی در برابر لطف خدا اگه کاری نکنی خدا ازت میگیرش(این نظر منه)