2752
2734
عنوان

کمک کنید....

63 بازدید | 6 پست

سلام خیلی سریع به کمک احتیاج دارم یه خواستگار قراره برام بیاد کسی معرفیشون کرده  یعنی خودش که فعلا نه جلسه اول اشنایی خانواده هاست فکر کنم مادرش به همراه داییش بیان و فکر کنم مذهبی هستن چی بپوشم چطوری رفتار کنم بعد میترسم نتونم هم چادر جمع کنم هم سینی چایی بگیرم خیلی استرس دارم اصلا نمیدونم چکار کنم حتی نمیدونم باید تو چشمای مامان پسره نگاه کنم و بهش دست بدم سلام احوال پرسی کنم یا سرم پایین باشه و فقط یه سلام کنم اصلا باید حرفی بزنم یا نزنم گیج گیجم

بنظرم خودت باش،وقتی مهمون میاد براتوک چادر نمیپوشی الانم نپوش تظاهر نکن ررای دست دادنم هم تو جلو نرو اگه مادر خواستگارت جلو اومد و خواست دست بده توهم دست بده،بله حرف بزن،چرا نباید حرف بزنی؟فقط خودت باش خودت و یه آدم دیگه نشون نده همین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم خودت باش،وقتی مهمون میاد براتوک چادر نمیپوشی الانم نپوش تظاهر نکن ررای دست دادنم هم تو جلو نرو ...

گفتم شاید چون مجلس رسمیه بهتر باشه چادر بپوشم ولی اره باید چیزی که هستم رو ببینن بعد اینکه من موقع نشستن اصلا اروم قرار ندارم یعنی الان چهار زانو بشینم دو دقیقه بعد خسته میشم رو دو زانو میشینم اونو چکار کنم