2733
2734
عنوان

علائم بارداری دختر چیه؟

428 بازدید | 11 پست

۱۱هفته هستم حالت تهوع منو کشت بی حالم هماتومم دارم پوستمم جوش زده میلمم به چیزای سرد میره شیرینی دوس ندارم چیزای ترش و شور خیلی دوس دارم حس میکنم دختره

بخاطر جوش میگم پسر

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شنیدم بارداری پسر صورت صاف و درخشان میشه 

من پسر باردار بودم با اینکه پوستم سفیده شده بودم انگار ذغال😑

بیمار خنده های توام بیشتر بخند😊😍    خورشید آرزوی منی گرم تر بتاب🌱🌸🌈                              لطفا برای سلامتی امام زمان(عج) صلوات بفرستید🌺🙏🏻
شنیدم بارداری پسر صورت صاف و درخشان میشه 

نه من شنیدم به خاطر طبع گرم پسر. جوش می‌زنی در کل همش حدسیاته

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

اصلا معلوم نمیکنه من سر هردو از استفراغ بی حالی ۱۲تا۱۸کیلو وزن کم کردم ...دومی بیمارستان خوابیدم سر هردو ترشی دوس داشتم تنها فرقش این بود تو ماههای بالاتر دخترم پایین بود به مثانم فشار میاورد سر پسرم ازماه هفتم که تهوع خوب شد سبک بودم وکاری سر دخترم بی حال وتنبل ...سر هردو خوش قیافه بودم هیچ کسم نمیفهمید حاملم بنظر خودم سر دخترم شکمم پهنتر بود شاید چون شکم دوم بود . ی دوستم انقد جوش داشت صورتش حامله شد خوب شد بچشم دختر بود ...ویا همین سبکی دخترخالم حامله بود ازبس بزرگ وتنبل بود همه میگفتن دختره پسرشد

2740