2733
2734

خانوما لطفاً راهنمایی و کنید چ رفتاری داشته باشم ایشون خونه شون شهر ما نیست و هر بار ک میان دو ، سه روزی می مونن ک هیچ مهمون حبیب خداست منم ب رسم مهمون نوازی وادب تا اونجایی ک میتونم از پذیرایی و محبت و هم صحبت شدن خلاصه مهمون نوازی کوتاهی نمیکنم فقط ی مشکلی هست ک نسبت بهش حس خوبی ندارم 

2731

ینی الان پسرم ( پسر همسرم از ازدواج قبلش ) دارم با جون دل بزرگش میکنم الان خودم دختر دار شدم در آینده همش میگن ناتنی ناتنی ای خدا ای خدا دخترم اذیت نشه در آینده..من امیدم ب پسرم هست ک پشت پناه آبجی ش بشه 

مثلاً چند وقت پیش ی کیف مجلسی خریده بودم ک ایشون دیدن و گفتن ک خیلی ب کفشای من میاد ،😐😐بده من باهاش برم عروسی و ... عاقبت کیف رفت ک رفت ... بار دیگه ی روسری داشتم ک ست مانتو عبایی م بود و اونو برد و بازم رفت ک رفت ... باور کنید تعداد کتابهایی ک ازم امانت گرفته و تیلور ه دیگه از دستم در رفته کتابای نازنینم کاشکی همه ش کیف و کفش بود 

یعنی یا مادر یا پدرشون فرق داره و یکی نیست

این که میگید بازم خواهر برادر حساب میشن چون باز یا از یک شکم یا از یک خون هستن ناتنی میتونه تو این دین کسی که مادرش به بچه دیگه شیر داده باشه حساب بشه یا خوانواده ای که فرزند خونده گرفته باشند حساب بشه،یا قدیم صیغه خواهر برادری می‌خوندن حساب بشه ،منظورم این کدومشونه؟

2706