2752
2734
عنوان

موهام و روحیم داغونه کمک

141 بازدید | 18 پست
موهام بعد از کلی رنگ و مش وبی توجه چند ساله خشک و بد حالت شده خواهشن یه مارک خوب شامپو کراتینه و ماسک معرفی کنید . روغن زیتون هم بدم میاد بزنم . ممنون از راهنماییهای احتمالیتون . پسرم یکسال و نیمه است میرم پیشش خوابید میام جوابا رو میخونم
یه چیزی هست به اسم تلی...عطااری داره خیلی خوبه...عالیه...توش زرده تخم مرغ و حنا واینا میزنی میزاری سرت...
چشم ها غالبا سعی دارند انچه راکه میخواهیم انکار کنیم,بی پروا نشان دهند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از حموم که میای به پایین موهات روغن آرگان بزن
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
یه ساعت قبل حموم موهات و روغن نارگیل بزن. اگه تحمل داری یه تخم مرغ هم قاطیش کن وگرنه همون روغن نارگیل بزن خیلی بوی خوبی هم داره. بعد یه ساعت برو حموم بشور موهاتو.. خیلی بهتر میشه.
ONLY. GOD.
بچهها همه اینایی که میگید خوبه ولی مویی که خراب بشه دیگه خراب شده.بزن کوتاشون کن.من خودمم دلم میخواد بعد عید کوتاه کنم بره پی کارش
به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
2706