2733
2739

سلام خدمت شما کسی اینجا خودش و یا از دوستان و اشنایانش قراردادمعین اموز و پرورش بودن؟؟ایا این افراد تابستان هم حقوق دارن؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورتون قراردادیه.بله داریم تو آشناها. نه. حقوقشون روز مزدی هست هر روزی که کار میکنن حقوق دارن. بیم ...

بیمه مارو از مهر تا الان کامل ریختن حتی روزهایی که تعطیل بوده مثل عید و نصف خرداد کدپرسنلی هم داریم ما قراردادی شرکتی نیستیم قرارداد اموزش پرورشیم و از حق التدریس هم جلوتریم

2728
بیمه مارو از مهر تا الان کامل ریختن حتی روزهایی که تعطیل بوده مثل عید و نصف خرداد کدپرسنلی هم داریم ...

اونایی که من دیدم اینجوری نبودن. برای اموزش و پروش کار میکرذن ولی کارفرما بخش خصوصی بود. کد پرسنلی که اصلا

اونایی که من دیدم اینجوری نبودن. برای اموزش و پروش کار میکرذن ولی کارفرما بخش خصوصی بود. کد پرسنلی ک ...

ما هم پارسال شرکتی بودیم که کارفرما داشتیم و کدپرسنلی و ایناهم نداشتیم اما امسال بخشنامه اومد قراردادی اموزش پرورش شدیم و کدپرسنلی و سیستم و همه چی بهمون اختصاص دادن اما نمیدونم که تابستون هم حقوق داریم یا نه الان از نظر امکانات همه چیمون مثل پیمانی و رسمی هست

ما هم پارسال شرکتی بودیم که کارفرما داشتیم و کدپرسنلی و ایناهم نداشتیم اما امسال بخشنامه اومد قراردا ...

فک نکنم. چون اونی که پیمانی و رسمی هست ی آزمونی داده یا فرهنگیانی بوده. شما نیروی آزاد محسوب میشی‌ بازم نمیدونم از کارگزینی اداره سوال کن