2733
2734

کسی در مورد سفر بین اللملی و وسایل مورد نیاز به کابین هواپیما اطلاع داره چیا نمیتونیم ببریم هزینه سفر با چمدان زیاد در میاد خاستم بدونه چمدان برم فقط یه کریان و کوله ببرم چیا میتونم داخل کریان میتونم ببرم

مثلا سوهان برقی 

اب معدنی 

و شامپو 

ریش تراش برقی

اسپری اصلاح ریش

بند انداز برقی

کرم آرایشی 

ادکلن ۵۰ میلی

ناخن مصنوعی

اینا  میشه داخل کابین چمدان کریان برد؟؟

اینکه من یه کوله لپ تاپ یه کریان  و یه کیف کمری میتونم ببرم داخل هواپیما یا نه؟؟

یا فقط کریان و کیف کوچک کمری میتونم ببرم

عزیزم چرا هزینه چمدان زیاو باشه؟! چمدان سایز مناسب ببری که هزینه نداره. هر مسافر بسته به شرکت هواپیمایی مد نظر حدود ۳۰ کیلو بار مجاز هست ببره هزینه نداره

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وسائل نوک تیز مثل قیچی و چاقو و چیزای مایع مثل شامپو ، ادکلن و... اصلا نمیشه ببری توی کابین. بعضی از کشورها حتی آب معدنی نمیذارن با خودت ببری داخل هواپیما

کاربر محترم، اونی که تاپیک زده و راهنمایی خواسته ربات نیست و انسانه و دل داره. هر چیزی به ذهنت میاد ننویس لطفا. چون تاوان دل شکستن سخته.

بستگی به کشور مبدا داره 

کلا فرودگاه های آسیایی سختگیری زیادی دارن اما فرودگاه های اروپا خیلی راحت میگیرن 

فرودگاه امام فوق العاده سختگیر هستن برای بار کابین هربار منو اذیت کردن 

اما همین سه هفته پیش از لندن اومدم اصلا بار داخل کابین رو برای من نگاه نکردن تو کیف دوشی ام دو تا بسته گوشت فقط آوردم با یک شیشه صد گرمی نسکافه

کلی چیز میز دیگه هم داشتم تصور کن شش تا هنگینگ فقط تو کوله ام داشتم

عزیزم چرا هزینه چمدان زیاو باشه؟! چمدان سایز مناسب ببری که هزینه نداره. هر مسافر بسته به شرکت هواپیم ...

موقع خرید بلیط با چمدان بیشتره هزینه بدونه چمدان حداقل ۱۰۰ یورو کمتر میشه

بستگی به کشور مبدا داره  کلا فرودگاه های آسیایی سختگیری زیادی دارن اما فرودگاه های اروپا خیلی ...

فرودگاه امام اره زیاد سخت میگیرن من برا ارومیه میخوام