2737
2739

بچه های خواهرشوهرم به شدت ندید بدید هستن.

یه سفر یک روزه رفته بودیم پسرش ۸سالشه مدام گیر میداد سوییچ ماشینتون بدین من برم بشینم توشو ببینم

سوییچ ماشین دوسه بار شوهرم داد بهش دررو باز کرد این دیگه پرو شد از یک کیلومتری به ماشین ، گیر میداد سوییچ  رو بده بده بده من درهارو باز میکنم.حسابی روی مخمون راه رفت بعدم مدام جفت بچه هاشو فرستاد تو ماشین ما.شیشه رو میدادن پایین میکشیدن بالا.هرچی میگفتیم نکن فایده نداشت

شروع کرد دکمه ی سانروف رو مدام میزد شوهرم دعواش کرد اخرش.همه جای ماشین کثیف کردن به نکبت کشیدن بسکه ندید بدیدن.مدام میگفتن من جلو بشینم در داشبورد هر قسمت ماشین رو باز میکردن میدیدن 

زهرمار ترین سفر عمرم بود

خودشون یه ماشین ترکیده دارن هیچ نظارتیم رو تربیت بچه هاشون ندارن

یه چیزی میخریدیم حمله میکردن یکی سه تا برمیداشتن.مثلا بستنی مجبور میشدیم دوباره برای بقیه بخریم.

میمودیم مینسشتیم مدام پسرش میگفت سوییچ بده برم ببینم

ننه باباش هم عین غاز فقط نگاه میکردن.

به شوهرم گفتم دیگه نده ینی چه همینم بوده این یه جقل بچه بشینه پشت فرمون یکیو بکشه یا خسارت بزنه

شوهرمم در نهایت ارامش میگه فقط کنجکاوه😑

دلم میخواد یه بار یه چیزی بگم بچشون که نفهمه ننه باباش بدشون بیاد اینارو جمعشون کنه

خودمم دوتا بچه دارم داشتم بالا میوردم از بچه داری

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

چقد تو مخ 

منم اعصابم نمیکشه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این ک کنجکاون شوهرتون حق داره ولی پدرمادرشون باید جمعشون می‌میکرد درست نبود ،دیگ باهاشون جایی نرید

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
فهمیدم ماشین با کلاس دارید ولی چقد بیشعور بودن چیری نگفتن

اصلا نمیخواستم بگم ماشینمون باکلاسه

فقط واقعیت رو گفتم

چون واقعا دیگه همه از این ماشینا دارن 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
واقعا تحمل فضولی بچه ی مردم عذاب آوره .. 

ببین در هرچیزیو باز میکرد میدید یه تیکه شو برمیداشت

میگفتم عزیزم این کرم برای منه میگفت باشه میخوام بو کنم هی میمالید اینور اونور صندلی داشبور

تااخر بهش گفتم بده ببیتم چرا اینجوری میکنی