2737
2734
عنوان

کم خونی کودک

462 بازدید | 37 پست

مامانا پسرم ۱۸ ماهشه کم خونی داره و درمان نمیشه نمیدونم دیگه چیکار کنیم

دو سی سی قطره آهن لیپوزوفر فورت(۱۴میل)هم میخوره ولی هنوز نوک انگشتای دست و پاهاش سرده

یه دوره هم قطره اسیدفولیک خورد

دوباره برم دکتر ببینم چی میگه

اگه تجربه دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطره سیدرال خیلی عالیه من به پسرم میدم خیلی تعریفشو شنیدم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731
2738
والا قبل از لیپوزوفر داشتم سیدرال میدادم‌ولی سیدرال ۷ میل هست دکتر گفت ضعیفه و لیپوزوفر نوشت

باید دو سی سی بهش بدی که میشه ۱۴ میلی گرم نیاز روزانه بدن بچه من به پسرم میدادم خداروشکر کم خونی نداره 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
باید دو سی سی بهش بدی که میشه ۱۴ میلی گرم نیاز روزانه بدن بچه من به پسرم میدادم خداروشکر کم خونی ندا ...

میدونم گلم ولی الان چون پسرم کم خونی داره من دو سی سی ۱۴ میل میدم یعنی میشه ۴ سی سی از سیدرال 

اولش هم سیدرال میدادم با همونم کم خون بود که دکتر عوض کرد.والا سر در نمیارم دیگه

میدونم گلم ولی الان چون پسرم کم خونی داره من دو سی سی ۱۴ میل میدم یعنی میشه ۴ سی سی از سیدرال  ...

نمیدونم من تحت نظر پزشک تغذیه میدم گفت از همونشون جذبش بهتره 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز