2733
2739

من از تور و دامن دنباله دار و پف دار خیلی خوشم میاد با تاج البته آرایش ملایم و مدل موی ساده لباس پوشیده دوست دارم 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

البته دوس ندارم ازدواج کنم😁😐😑

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

بستگی ب قدت. چاقی یالاغری داره. 

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۵ماه پیش که میخواستم عروسی کنم تور مد بود روی مو و منم تور عربی گرفتم لباسمم پوشیده خیلی قشنگ بود تاجمم بلند اصلا حرف نداست

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۵ماه پیش که میخواستم عروسی کنم تور مد بود روی مو و منم تور عربی گرفتم لباسمم پوشیده خیلی قشنگ بود ...

تور عربی بلنده ؟ چطوری میشه

2738
خب چه فرقی داره واسه لباس؟

مثلا اگه تپل باشی بهتره ژپون کم پف بپوشی. چاقتر دیده میشی وقدکوتاه‌تر. یااگه قدت کوتاهه دنباله دارجالب نمیشه. 

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
2706