2733
2734
من واقعا اینطورم و نمیدونم باید چطور تغییر کنم.
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برای مثال دوست خیلی صمیمی دارم که روابطمون زیاده باهم خیلی.و من خیلی دوستش دارم و اون هم همینطور ولی توی یه سری مسایل احساس میکنم کاملا سوارم میشه البته فکر کنم غیر عمد ولی این کارو میکنه .مثلا بعد از کارش به من زنگ میزنه و میگه من یه سر بهت بزنم؟ منم اصلا نمیتونم بگم نه حتی اگه شرایطم خوب نباشه.بعد میاد ناهار و قهوه شو میخوره و میره دریغ از یه بشقاب که از خودش بشوره؟ نمیدونم چی کار کنم که هم روابطمو با دیگران خوب داشته باشم هم حرفمو بزنم و کار خودمو پیش ببرم؟
مه گل دقیقا مشکلم همینه همیشه تو فکر راضی نگه داشتن همه ام ولی دست خودم نیست اگه کار دلخواه خودمو بکنم بعدش به شدت افسرده میشم و فکر میکنم ازم ناراحتن. حتی اگه دائم به خودم بگم بی خیال یا به درک که ناراحتن ولی بازم میتونه چند روزمو خراب کنه
فکر میکنی چرا ازت خیلی انتظار دارن ؟؟ موقعیت خاصی داری ؟؟
اینقد تو زندگیم ادمای شیاد و مفت خور دیدم که تا چیزی رو به چشم خودم نبینم باور نمیکنم .....از روزی که این روش رو دارم کم کم دارم طعم خوشبختی رو میچشم