2737
2734
سارا جون مشکل اونجاست که من میدونم چی درسته اما قدرت عمل ندارم و عذاب وجدان میگیرم البته در مورد شوهرم وضع فرق میکنه .اون کلا رگ خواب من دسشته و کلاا منو میچرخونه . همیدیگرو دوست داریم ولی محاله جایی که نمیخواد کمک یا همکاری کنه منم کلا وا دادم همه چیو بهش
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم عادتش دادی و بهش ثابت کردی که میتونی از پسش بر میای خیالش راحت شده و تواناییهات بهش ثابت شده .همکار من هر روز شوهرش بهش زنگ میزنه میگم مگه تازه جدا نشدید از هم چرا تلفن میکنه.میگه شوهرم همیشه نگرانم هست و میگه تو نمیتونی از خودت مراقبت کنی میترسم یه روز تو خیابون نگاه نکنی و رد بشی و .....اینقدر خوش بحالش شده .خیلی حال میده بهش
اینطوری از پا درمیای .حالا من بحث اذیت کردن خودم تو مهمونی دادن واقعاً نتیجه تزئیناتم خودم رو راضی میکرد اما به چه قیمتی این ماه رو گفتم من مهمونی نمیدم تا عید شوهرم هم با توجه به وضعیت کمرم و وضعیت مالی خودش راضی بود
2731
خوب با این شخصیت ضعیف خودم چی کار کنم؟ منم میدونم ادتشون دادم ولی تغییر رویه بدون خسارت زیاد رو بلد نیستم
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
به نظرم فقط با خودت باید بجنگی منم مثل تو بودم اصلا در شرایطی مثل تو نمیتونستم نه بگم بله گفتن همانا و آبروی خودم رفتن همانا باور میکنی چقدر از این اخلاق خودم ضربه خوردم تا اینکه نه گفتن رو تمرین کردم دیدم چه راحت خودم از یه جنجنال نجات میدم فقط با یک نه
2740

سلام دوستان یه دوره شرکت کردم فوق العاده بود، از این رو به اون رو شدم، منی که یه زن ترسو کم حرف و بی اعتماد به نفس بودم رو تبدیل کرده به یه زن قوی و جسور و با اعتماد به نفس بهتون پیشنهاد میکنم این دوره بی نظیر رو از دست ندین، اسم دوره زن کاریزما تو کانال تلگرام ارائه شده

@ZEEENDEGY این تلگرامشونه

اینم اینستاشون @mindandlove1