2752
2734

ی سال و خورده ای تو رابطم ولی اصلا اون چیزی ک همیشه تو ذهنم از پاتنرم عشقم بوده نیست حداقل هفته ای دوبار ی بار بحث و دعوا داریم و ب خاطر اینکه همو نمیفهمیم درک نمیکنیم باعث میش هی کش پیدا کنه . یکی دوباره اومدم بهش گفتم من دوس دارم فلان جوری باشی این اخلاقتو ترک کن اینکارو کن اونکارو کن( ن اینکه تغییر ذاتی بدم ها مثلا یکی از چیزایی میخواستم ازش احترام بود) بعد حرف میزنیم و اینا ولی باز دفع بعدی ک بحثمون میش میبینم ب خاطر همون مشکلات قبلی بوده ک بهش گفتم ... 

همین چیزا رو هم میگه تو میخوای از ربات بسازی برده داشته باشی یا نمدونم تغییر کردن زمان میخواد و اینا

درصورتی ک چیزایی که من ازش خواستم چیزی نبوده ک اونو برده کنه

البته اونم از رفتارای من خیلی ناراضیه . میگم کلا همو درک نمیکنیم  

بنظر شما باید تو این رابطه موند و درست کرد یا علی رغم عشق دو طرفه  از رابطه بیرون اومد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم برید پیش ی مشاور. گاهی ادما زبون مشترک ندارن و نمیتونن حس و رفتار طرف مقابل رو درک کنن یعنی بلد نیستن و نیاز به اموزش دارن. شاید با چند تا جلسه مشاوره و حل شدن چند مورد بینتون این مشکلات کمتر شد. امتحانش ضرر نداره

رابطه ک ک درک متقابل نداشته باشه نمیشه ادامه داد درضمن شما هنوز رلید اگر ازدواج کنید چی میشه بنظرم یبار دیگه باهاش بطور کلی حرف بزن ...حالا ک میگی هرکاری میکنم بازم همین اشو همین کاسس  توافقی جدا بشید چرا خودتونو اذیت میکنید هرچه زودتر بهتر الان بهتره یا ۳ ۴ سال دیگه منطقی باشید تو رابطه های سمی ادم فقط روانشو از دست میده...

به اُمید روزی که زنان خود را باور کنند...و قدرت خود را نادیده نگیرند ...

هیچ وقت ب امید تغییر دادن کسی ،رابطه رو ادامه ندید 

تا خودش نخواد ،هیچ وقت تغییر نمیکنه 

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢

بعنوان کسی که خیلی تلاش کرد و رابطش ساخته نشد میگم بیا بیرون😄 تازه خودت میگی همدیگه رو درک نمیکنین

توفقط یبار زندگی میکنی زندگیتو پای ادم اشتباه نزار بجاش بمون تا ادم درستت پیدا بشه😊