2737
2734

بچه ها من تو یه شرکتی کار میکنم الان دیدم تو یکی از فاکتورا تو دو تا کلمه انگلیسی غلط املایی داشتم دادم دست مشتری رئیسمم فهمید گفت به مشتری زنگ بزن بگو بیاره اصلاحش کنیم

به نظرتون آبروم رفت یعنی؟خیلی ناراحت شدم که دیگه بهم اعتماد نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حال الانتو درک میکنم چون منم تو کارم دقیق بودن و کوچکترین اشتباهی رو جایز نمیدونستم و تذکر هنکار و کارفرما رو خیلی بد میدونستم.درحالی که بقیه همکارا اشتباهات فاحشی داشتن و انگارنه انگار.

ولی عزیزم روحیه اتو از دست نده و خودتو ناراحت نکن.چون اشتباه ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و عادیه.اشتباه شماهم که جبران شدنیه پس حرص نخور

2728

اگه اولین باره که اصلا مهم نیست بعدم شما میگی انگلیسی به هرحال ی زبان خارجیه پس راحت نیست

لطفا قضاوت نکنید من مرد هستم و اینجام که بهتر بتونم درک کنم خانومهارو و در زندگی و عشقی که دراینده قراره به خانومم داشته باشم از این تجارب استفاده کنم و راه اشتباه نرم و عشقمو اذیت نکنم با رفتار و سخنانم و غیره
آره اولین بارمه

پس سخت نگیرید مشکلی نیست

لطفا قضاوت نکنید من مرد هستم و اینجام که بهتر بتونم درک کنم خانومهارو و در زندگی و عشقی که دراینده قراره به خانومم داشته باشم از این تجارب استفاده کنم و راه اشتباه نرم و عشقمو اذیت نکنم با رفتار و سخنانم و غیره
2738