2737
2734

بله اشکال داره استخون اون ناحیه از بین میره اگه واقعا رد نمیشه

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یعنی دکتر نرم

ازین نخ دندونای ارتودنسی بگیراز داروخانه هرجا فکرمیکنی ممکنه غذاگیرکنه بااون تمیزکن

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2738
آره نخ رد نمیشه از بالا پلی زیرش بازه  اگه دکتر برم چجوری بینشو باز می‌کنه روکش آسیب نمیبینه؟

پل فرق میکنه من فکر کردم روکش رو میگید. 

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.

برو یه تراش کوچیک میده. 

من دندونمو روکش کردم بلند بود دکتر برام خیلی تراشیدش تا درست بشه نازک نشد فقط کمی سیاهی زیرش مشخص شد که اونم خیلی مهم نیس.

شمام فکر نکنم زیاد نیاز به تراش داشته باشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
روش بلند بود تراشید خوب شد اما اومدم خونه چک کردم دیدم نخ نمیشه

همونم به تراش کوچیک میده درست میشه اصولا باید خودشون نخ رو چک کنن

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2706