2733
2734
عنوان

قلب عزیزم❤️‍🩹...

195 بازدید | 6 پست

قلب‌عزیزم❤️‍🩹،

متاسفم‌که‌نمی‌تونم

به‌التماست‌برای‌رفع‌گرفتگیت

پاسخی‌بدم🙂...

مجبورم‌رهات‌کنم‌که‌دردبکشی

گاهی‌غروروعزت‌نفسِ

آدم‌مهم‌ترازدلتنگی‌هاشه💔✨

منم یه روزی...با معجزهٔ خدای مهربونم به آرزوم میرسم و میدونم اون روز خیلی نزدیکه :)🌱🙂✨••• خدایا من تصمیم گرفتم دیگه هیچوقت مثل قبل ازت نا امید نشم، انقدر امیدوار میمونم تا خودت جواب دل بی قرارمو بدی قربونت برم❤️••• خیلی دوستت دارم خدا :)😍🌱♥️ •••  یه صلوات برای عاقبت بخیری خودم و خودت میفرستی دوستم؟🙃🌱🖇️•••
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آفرین جدی جدی آفرین اگه شده خودتو کتک بزنی از درد ولی غرورت له نشه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

خیلی خوب درک کردم متن شما رو چون خودم یه روزی تو همین شرایط بودم و قلب عزیزم کلی درد کشید و ترک خورد!!! حتی الان تپش قلب هم دارم

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
خیلی خوب درک کردم متن شما رو چون خودم یه روزی تو همین شرایط بودم و قلب عزیزم کلی درد کشید و ترک خورد ...

امضات✨👌🏻

منم یه روزی...با معجزهٔ خدای مهربونم به آرزوم میرسم و میدونم اون روز خیلی نزدیکه :)🌱🙂✨••• خدایا من تصمیم گرفتم دیگه هیچوقت مثل قبل ازت نا امید نشم، انقدر امیدوار میمونم تا خودت جواب دل بی قرارمو بدی قربونت برم❤️••• خیلی دوستت دارم خدا :)😍🌱♥️ •••  یه صلوات برای عاقبت بخیری خودم و خودت میفرستی دوستم؟🙃🌱🖇️•••