2737
2734

ن سخت نیست..یسری دارو وازمایش و..داره..تخمک کشی که کردی فریزکن جنینشون نکن اگه زیادبودن یه تعداد روجنین کن همشو ن..چون ممکنه توپروسه انتقال اسپرم به تخمک خراب بشن بعضاً.اگه اوضاع رحمت اوکی بودچن روز بعدتخمک کشی وتشکیل جنین دوتاانتقال بده یاسه تا..البته به نظرپزشک مربوط میشه.اگه هم نه بزارجنین فریز بمونه اگه ارزش فریز کردن دارن دوسه ماه بعدانتقال بده که شرایط بدنیت اوکی باشه معمولا یه هیستروسکوپی وخراش رحم‌میدن بعدجنین انتقال میدن تابهتربچسبه به رحم..بازم بستگی به نظرپزشک داره..قبل تخمک کشی هم حداقل یک ماه داروی تقویت تخمک بخور اجیل گرمیجات عسل سیاه دونه ودمنوش میخک که خیلی گرمه وسه چاردونه میخک بنداز تواب جوش بخوره دم بکشه بانبات یاعسل و...خلاصه تجربیاتم بود.امیدوارم موفق باشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن سخت نیست..یسری دارو وازمایش و..داره..تخمک کشی که کردی فریزکن جنینشون نکن اگه زیادبودن یه تعداد روج ...

مثلاً تخمک برداشتن چند روز بعد انتقال میدن به شکم

2740
مثلاً تخمک برداشتن چند روز بعد انتقال میدن به شکم

بستگی به بدنت وشرایط بعدش داره من دقیق برای خودم یادم نییت خیلی وقت پیش بود شایدیه هفته بعد..ولی بعضیا توپروسه تخمک کشی تخمدانشون اب میاره یاهایپرمیشن و..زمانش بیشترمیره توماه بعد.

بستگی به بدنت وشرایط بعدش داره من دقیق برای خودم یادم نییت خیلی وقت پیش بود شایدیه هفته بعد..ولی بعض ...

اگر تخمک خوب داشته باشی و اسپرم احتمال اول بگیره هست؟

اگر تخمک خوب داشته باشی و اسپرم احتمال اول بگیره هست؟

اره ولی صد درصدنیست..گاهی سیستم ایمنی بدن زن جنین روممکنه پس بزنه..این سقطای مکررحکایتشون اینجوره بایدیسری داروبخورن اوضاع خونی وایمنیشون درست بشه بعدانتقال بدن...حالادشماخیلی استرس نداشته باش همین استرس کارتخمک روخراب میکنه..بسپاربخدا..اگه اون بخداهمه چی درست میشه..ان شاءالله شماهم نتیجه خوب بگیری..ارامش خیلی مهمه.خیلیا همون باراول گرفته براشون.تعدادتخمک وجنین زیادباشه خوبه..اقا تامیتونه خرمابخوره عسل گردو ومغزیجات ویتامین سی کوکیوتن وویتامین ای و دی خیلی اثرداره 

عزيزم طول پروسه اش براى هر كسى متفاوته

چون بدن با بدن متفاوته

همه چى بستگى به آزمايشات خودت و همسرت و وضعيت تخمك و اسپرم و رحم داره

در ايده آل ترين حالت بعد از مصرف داروهاى پانكچر از دوازدهم سيزدهم سيكلت به بعد پانكچر ميشى بعد از پانكچر يبار بايد پريود بشى پريودت دومت داروهاى انتقالو شروع ميكنى اگر وضعيت رحمت خوب بود تقريبا از نيمه ى دوم سيكلت معمولا انتقال رو انجام ميدن

اين پروسه در حالتى اتفاق ميفته كه همه شرايط اوكى باشه و طبق پروسه ى كلينيك مام بود توضيحاتى كه دادم

اره ولی صد درصدنیست..گاهی سیستم ایمنی بدن زن جنین روممکنه پس بزنه..این سقطای مکررحکایتشون اینجوره با ...

من پدر مادرم میخان برن تخمک های خوب داره بدون دارو استرس دارم کلااا نگیره

من پدر مادرم میخان برن تخمک های خوب داره بدون دارو استرس دارم کلااا نگیره

بایدبی خیال بشی سخته ولی اگه ارامشت بهم بخوره استرس هورمونای مخرب تولیدمیکنه روتخمک وجنین وبدن اثربد داره خراب میکنه.