2733
2739
عنوان

از دست دامادمون خسته شدمممممممم

610 بازدید | 44 پست

بچه ها خواهرم نامزد کرده حدودا یک سالو نیمه و داماد ما هرشبببب خونه ما میخوابه چون مادرم جدا شده ما با مادرم هستیم و مادرم هم یک زن خجالتیه و چیزی بهش نمیگم خواهرم هم خیلییی حالت گستاخ هستش و با کوچکترین چیزی دعوا راه میندازه من خسته شدم که این هرشب اینجاس واقعا راحت نیستممم اتاق خواهرم بو پرنده گرفته اومدن حال خوابیدن من هم حال میخوابم الان مجبورم با مانتو بخوابم و واقعا خیلی عصبانیم اگه راه حلی بلدید لطفا بگیدد😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها بیاین ببینبن چی پیدا کردم😍😍 سایت زیر به کمک هوش مصنوعی مارو میبره به اینده و همه اتفاق ...

@نی_نی_یار_شب    

بسه دیگه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731

بو پرنده 🤤😪وای اون بو ....

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
وای بچه ها بیاین ببینبن چی پیدا کردم😍😍 سایت زیر به کمک هوش مصنوعی مارو میبره به اینده و همه اتفاق ...

تو بی تربیتی

لطفا برای این که به بهترین نحو سلامتی ام  برای همیشه برگرده یه حمد بخونید 🌹🤲🏻
2740

نمیدونم چی بگم والا ولی اون خودش باید به عقلش برسه که نباید هرشب بیاد خونتون

هیچ جوره به خواهرت نمیتونی بگی؟ بگی چیکار میکنه مثلا؟

به نظرم فقط تو تنها نگو با مامانت باهم بگین

مادرت باید به خواهرت حالی کنه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘 

هر کی بزنه کارتش خالی میکنن

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
چه بدد کاش مادرتون با خواهر تون صحبت کنه و بگه اذیت میشین

مادرم میترسه از خواهرم انقدر اخلاقش بده ولی من واقعا خسته شدم اینکه هرشب خونه ماست 😭مخصوصا که صاحب خونه هم گفت شما گفتید ۴نفر چرا نگفتید ۵نفر حالا بخاطر اون امسال باید از خونمون هم بلند شیم خیلی ناراحتم

2706