2733
2734

خیلی

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مفید بود پستت    

تنها اطلاعاتم از مهاجرت بود🥲😂

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
2740
آلمان و فراموش کن. یا هلند یا کانادا

چرا المانو رد میکنید؟هزینه بر تره نسبت به کانادا؟

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید

چه سوال سختی 😁

کانادا رو میدونم،بگم؟😁

آلمان قطعا از کانادا گرون تر باید باشه 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... 
2706