2733
2739

پسر؟؟؟؟ 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگلا اگر عکس براتون باز نمیشه بزنین رو عکس، نت رو خاموش کنین، بازم بزنین رو عکس، نت رو روشن کنین، بازم بزنین رو عکس براتون باز مبشه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2728
خوشگلا اگر عکس براتون باز نمیشه بزنین رو عکس، نت رو خاموش کنین، بازم بزنین رو عکس، نت رو روشن کنین، ...

این ذدیگه چ روشی بود جواب داد مرسی😍

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
این ذدیگه چ روشی بود جواب داد مرسی😍

فدات گلم😉

2740
ی سونو پسر دیدم دقیقا همینشکلی بود

خیلی شبیه سنو پسر منه