2752
2734

خودشون همه چیز از بقیه پنهون میکنن و خودشون میزنن به بی پولی و نداری در حدی که من دلم براشون می‌سوخت کمکشون میکردم. بعد انتظار دارن که بقیه همه چیز بهشون بگن.

امروز ازم پرسیدن ماشین چی به اسمتون دراومد من گفتم شاهین بعد اون میگه منم شاهین اتومات به اسمم دراومد بعد من همینجوری مات موندم که پس چطور می‌گفتین پول نداریم.

بنظرم آدم وقتی خودش همه چیز به بقیه نمیگه سعی نمیکنه از بقیه هم حرف بکشه

درسته ولی باید یاد بگیریم قرار نیست همه چیز رو برا همه تعریف کنیم

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره ولی من احساس کردم دو تا خانواده باهم صمیمی هستیم و اونا واقعا میگن نداریم. منه خنگ دلمم میسوخت ب ...

اینم میشه تجربه که همه دوست  آدم نیستن 🌸

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

سلام استارتر با اجازه

من مشاور پوست داروخونه هستم 

تازگی چنل زدم و کسایی که عضو شن رو کمک میکنم و وسوالاتشون رو جواب میدم🥺🙂 عکس نتیجه گیری‌پوست خودم هم هست تو چنل

لطفا اگ دوست دارین روتین و پوست خوبی داشته باشین به کانالم بیاین ممنون

https://t.me/routine_ida

میشه برای روح دوستم ی صلوات بفرستی؟۱۹ سالش بود فقط😔😭