2733
2734

آثار بی نظیر ذکر #صلوات

‍☘️ آیت الله #بهاءالدینی (ره) :

🍃«ذکر صلوات برای اموات خیلی خاصیت دارد.»

🍃گاهی من برای اموات صلوات را هدیه می‌‌کنم و اثرات عجیبی هم دیدم.

🍃خواب دیدم فردی به چند نوع عذاب گرفتار است، مقداری صلوات برایش هدیه کردم دوباره در خواب دیدم، الحمدلله صلوات‌ها او را نجات داده‌اند.

🍃کسی می‌‌گفت: مادرم چند‌سال قبل مرده بود، یک شب خوابش را دیدم، گفت :

🍃پسرم! هیچ‌چیزی مثل صلوات روح من را شاد نمی‌کند ؛ بهترین هدیه که به من می ‌‌دهی ، این ذکر است.

🌸«اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم»🌸

هدیه به روح تمامی اموات مخصوصا شیعیان امیر المومنین 

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔

✅حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:

خدا می‌داند یک صلواتی را که انسان بفرستد و برای میّتی هدیه کند چه معنویتی، چه صورتی، چه واقعیتی برای همین یک صلوات است. باید به کمی و زیادی متوجه نباشد، به کیفیت اینها متوجه باشد.

📚  به‌سوی محبوب، ص١١٣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هدیه به روح تمامی اموات مخصوصا شیعیان امیر المومنین  اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَ ...

سلام خواهرم

یکی از عاشقان الله سلام 

ای خواهر پاکدامن و عزیز و با غیرت و خوش اخلاق و مهربان و ان شاءالله عالی باشی از نظر خداوند یکتا سلام بر تو 

متشکرم

ان شاءالله عذاب قبر نداشته باشی ان شاءالله

ان شاءالله خداوند یکتا ازت راضی و خوشنود باشد ان شاءالله

ان شاءالله امام زمان حجت خداوند یکتا بر زمین ازت راضی و خوشحال باشد ان شاءالله

ان شاءالله موقع مردن لال نمیری حتما دعای عدیله و دعاهای تو مفاتیح الجنان با توجه به معانی و اعتقاد بخوان و عاشقانه هم بخوان و صلوات را با توجه به معنی و اعتقاد کامل و عاشقانه بفرست 

متشکرم خواهرم 

ان شاءالله 

2731
هدیه به روح تمامی اموات مخصوصا شیعیان امیر المومنین  اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَ ...

خواهرم صلوات عاشقانه و فاتحه و سوره توحید و قرآن زیاد بخوان و صدقه زیاد بده 

ان شاءالله آنقدر صلوات بفرست و فاتحه بخون و قرآن بخون که روزی ان شاءالله داخل قبر شدی حسرت یک صلوات را نداشته باشی 

خیلی بخوان 

خیلی بخوان 

و آنقدر صلوات عاشقانه بفرست که ان شاءالله هر چی صلاح خدا هست بشود و میشود هر چی صلاح خدای یکتا هست میشود 

با توجه به معنی و اعتقاد کامل و عاشقانه و بدون ریا باشد 

ان شاءالله قبول باشد 

من را هم دعا کن خواهرم 

ان شاءالله از فتنه های آخرالزمان در امان باشی 

ان شاءالله از فتنه های آخرالزمانی و شیطانی و شیطان و فرهنگ های شیطانی در امان باشی خواهرم ان شاءالله 

دعامون کن خواهرم