2737
2739
عنوان

شما بودی فرار میکردی؟

208 بازدید | 42 پست

من یکیو دوست دارم ومطمئن هم هستم دوست داشتن دوطرفس و خانواده ها هم در جریانن ولی از اینور خواستگار اومده و خانواده موافقت کردن با ازدواج و هی سرکوفت میزنن ک این دوست داشتن گذراس و داری خودتو بخاطراونی ک نمیتونه خانوادشو راضی کنه بدبخت میکنی از اونور هم خانواده پسره پاپیش نمیزارن و میگن هنوز سرمایه کافی نداره پسره هم پیشنهاو فرار داده چطوری میتونم خانوادمو راضی کنم ی مدت صبر کنن پسره شاغله و ماشین داره یکمی هم سرمایه و خونه نداره شما بودید چکار میکردید؟ 

من از آن‌ها که تسلایشان می‌دادم غمگین تر بودم🙃💕

پسره هنوز به بلوغ عقلي نرسیده. به حرفش گوش نده

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوادت ک با رلت مخالفن،پس طبیعتا بخوای بگی واسش صبر کنن ، راضی نمیشن

ی بهونه از سمت خودت جور کن،بگو خودت میخای نستقل شی،یا مثلا درس بخونی و حتی ب ازدواج با رلت هم فکر نمیکنی

امیدوارم اشک بعدی، اشک شوق باشه✈️//به شما می‌گویند در تاریخ آمده که فلان دختر در سن نه سالگی خانه‌ی شوهر رفته پس به زنان ظلم شده. ولی این را نمی‌گویند که در همان تاریخ آمده که فلان پسر در دوازده سالگی به میدان جنگ می‌رفته و سرش را جلوی شمشیر می‌گرفته. اگر دختر نه ساله بچه است برای رابطه‌ی جنسی که هست، پسر دوازده ساله هم بچه است برای میدان جنگ. فلذا فریب این خناسان را نخورید که تاریخ بشر مملو از ظلم به زنان است. ظلمی اگر بوده، ظلم به نوع بشر بوده. مردان هم صدبرابر زنان از این ظلم متضرر می‌شدند.
2728
2740
با پسری که عقلش کامل نیست و پیشنهاد فرار داده میخوای ازدواج کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

😅به خاطر فرار کردن عقلش کامل نیست؟من ۴تا دایی دارم همشون با دختر فرار کردن الان میلیاردرن وضعشون توپه 

منطقی باهاشون جرف بزن خودتو پسره برین با خانوادش صحبت کنین

خانواده و منطق؟

امیدوارم اشک بعدی، اشک شوق باشه✈️//به شما می‌گویند در تاریخ آمده که فلان دختر در سن نه سالگی خانه‌ی شوهر رفته پس به زنان ظلم شده. ولی این را نمی‌گویند که در همان تاریخ آمده که فلان پسر در دوازده سالگی به میدان جنگ می‌رفته و سرش را جلوی شمشیر می‌گرفته. اگر دختر نه ساله بچه است برای رابطه‌ی جنسی که هست، پسر دوازده ساله هم بچه است برای میدان جنگ. فلذا فریب این خناسان را نخورید که تاریخ بشر مملو از ظلم به زنان است. ظلمی اگر بوده، ظلم به نوع بشر بوده. مردان هم صدبرابر زنان از این ظلم متضرر می‌شدند.
با پسری که عقلش کامل نیست و پیشنهاد فرار داده میخوای ازدواج کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوسش دارم ازدواج نکنم چکار کنم با یکی دیگه به زور ازدواج کنم؟ 

من از آن‌ها که تسلایشان می‌دادم غمگین تر بودم🙃💕
اره چطور مگه

😂🤣امکاااان نداره خانواده مخالف باشن و پسره ترک همچین حرفی نزنه

2706