2733
2734
عنوان

بازگشت همه به سوی خدا است

73 بازدید | 5 پست

آثار بی نظیر ذکر #صلوات

‍☘️ آیت الله #بهاءالدینی (ره) :

🍃«ذکر صلوات برای اموات خیلی خاصیت دارد.»

🍃گاهی من برای اموات صلوات را هدیه می‌‌کنم و اثرات عجیبی هم دیدم.

🍃خواب دیدم فردی به چند نوع عذاب گرفتار است، مقداری صلوات برایش هدیه کردم دوباره در خواب دیدم، الحمدلله صلوات‌ها او را نجات داده‌اند.

🍃کسی می‌‌گفت: مادرم چند‌سال قبل مرده بود، یک شب خوابش را دیدم، گفت :

🍃پسرم! هیچ‌چیزی مثل صلوات روح من را شاد نمی‌کند ؛ بهترین هدیه که به من می ‌‌دهی ، این ذکر است.

🌸«اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم»🌸

ابد در پیش داریم 

ابد در پیش داریم

صلوات بفرستید و ثوابش را بدید به تمام اموات و شهدا در طول تاریخ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ان شاءالله رحمت کند تمام اموات و شهدا 

و شهدا که الحمدلله در نزد خدا روزی میخورند و ثوابی بفرستید براشون تا ان شاءالله شفاعت کنند شما رو ان شاءالله اگر خدا بخواهد 

و ان شاءالله عاقبت بخیر بشید ان شاءالله

2728
عذاب با صلوات کسی از بین نمیره طبق وعده خدای متعال هر کس جزای کارش رو میبینه، نهایت اینکه سبب شادی ر ...

🌺 فضیلت اهدای صلوات برای اموات ..🍃

✅حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:

✨خدا می‌داند یک صلواتی را که انسان بفرستد و برای میّتی هدیه کند چه معنویتی، چه صورتی، چه واقعیتی برای همین یک صلوات است. باید به کمی و زیادی متوجه نباشد، به کیفیت اینها متوجه باشد!

📚  به‌سوی محبوب، ص١١٣

عذاب با صلوات کسی از بین نمیره طبق وعده خدای متعال هر کس جزای کارش رو میبینه، نهایت اینکه سبب شادی ر ...

سلام ان شاءالله 

خدا رحمت اموات در طول تاریخ را خواهر و تمام شهدا و شهیدان در طول تاریخ را 

براشون خیلی هدیه بفرست و ثواب بفرست و خوشحال کن آن ها رو با ثواب هوایی که میفرستی 

شهدا ، نزد خداوند یکتا روزی میخوردند براشون ثواب بفرست 

ان شاءالله سلامت باشی خواهر 

ان شاءالله عاقبت بخیر بشی خواهر 

ان شاءالله که ترک گناه رو انجام بدی در اعتقاد و در عمل و واجبات شما ان شاءالله از نظر خداوند یکتا قبول باشد ان شاءالله