2733
2739
عنوان

شخصیت ضعیف نامزدم😞

418 بازدید | 22 پست

بچه ها نامزد من خیلی شخصیت ضعیفی داره ،تا تقی به توقی میخوره بغض میکنه و گریه میکنه .مثلا ی بار ک باهاش قهر کردم کل اون ساعاتو نشست گریه کرد و برام ویس گریشو فرستاد! نمیدونم این وضعیت طبیعیه یا چی . ولی خیلی داره منو سرد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو زنی یا مرد

مامان جونم عاشقتم                                              در میان اشکال هندسه عاشق شش گوشه ام🌸💜         بزن باران نوازش از تو باشد گریه از من!بهانه ای بده به ابر کوچک نگاه من دراوج گریه ها فقد تو میشوی پناه من به داد من برس.........♡
2740
خوب شخصیتش اینه .اذیتش نکن  تخقیرش نکن به خاطر این کارش  از بقیه جهات چطوره؟

من همیشه سعی کردم درکش کنم و اوایل همیشه درکش کردم ولی خیلی بیش از حده واقعا برام اذیت کنندس . از بقیه جهات خوبه بد نیست ولی در کل اون شخصیت قوی و مردونه رو نداره

من همیشه سعی کردم درکش کنم و اوایل همیشه درکش کردم ولی خیلی بیش از حده واقعا برام اذیت کنندس . از بق ...

درکت میکنم که چی میگی ولی شخصیتش شکل گرفته و تغییر نمبکنه 

لایک نکنید ♥️اگر مردی بیا ایران و زن باش
اینکه کسی بعد دعوا ویس گریه شو اینقد طولانی برای کسی بفرسته خانم هم باشه طبیعی نیست چه برسه به یه مر ...

حالا طولانی ک نبود ولی خب مثلا داشت میگفت جواب بده!