2733
2734

دوتا سینی استیل کوچیک و خوشگل و طرحدار واسه پذیرایی دارم، جز اون چن تا سینی دیگه باید بگیرم؟جنسشون چی باشه؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پلاستیکی بگیر که یکم دوری داشته باشه خیلی هم بزرگ نباشه برای مهمون خودمونی

یکی دوتا هم برای  سبزی خرد کردن و این چیزا بگیر،من سینی قدیمی های مامانمو برداشتم چون جنسش بهتره،ولی یه چیزی بگیر که خشخشی میشه دلت نسوزه

اگه سماور خریدی یه پا سماوری هم میخوای

2731
بامبو الان مده  خوشگلن

کاربردی گلم ،واسه پذیرایی از مهمان سینی دارم میخوام ببینم جز اون بازم نیازه بگیرم یا نه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
دو سایز سینی پذیرایی خوشگل  دو تا دم دستی یک کوچیک و یکی یکم بزرگتر و یه ست سه تایی که قطر بز ...

ممنون عزیزم ،جنسشون چی باشه بنظرت؟ دو استیل خوشگل واسه پذیرایی دارم ،دم دستی و ست سه تایی رو هم استیل بگیرم یا روحی

یه پلاستیکی بگیر که یکم دوری داشته باشه خیلی هم بزرگ نباشه برای مهمون خودمونی یکی دوتا هم برای &nbs ...

ممنون گلم ❤ 

ممنون عزیزم ،جنسشون چی باشه بنظرت؟ دو استیل خوشگل واسه پذیرایی دارم ،دم دستی و ست سه تایی رو هم استی ...

دم دستی رو ملامین بگیر

اون سه تایی سلیقه خودته،ولی اگه استیل باشه خوبه

یک سینی روحی متوسط هم بگیر اگه خواستی چیزی خورد کنی مثل مرغ،گوشت،،سبزی و... خش افتاد مشکلی نداشته باشه

دم دستی رو ملامین بگیر اون سه تایی سلیقه خودته،ولی اگه استیل باشه خوبه یک سینی روحی متوسط هم بگیر ...

ممنون عزیزم ❤

سلام خوبین 

اون تاپیک دخترعمو و مدرک ارایشگاه رو من گفتم که برام بزنن 

خودم نزدم ترسیدم شناسایی بشم 

بنظرتون به دخترعموم چی بگم؟؟اخه منو تو منگنه قرار داد گفت فردا میای خونمون ؟گفتم چرا گفت بریم کارای ارایشگاه منو درست کنیم و بنام تو بزنم و فلان 

بعد گفتم باشه اگه بابام اوردم میام 

گفت اگه ازه ته قلبت راضی بیا (منم نمیدونستم برام دردسر میشه که اونم توصیح نداد اصلا) منم گفتم نه مشکلی نیس اوکیه 

چیکار کنم؟؟چجوری بگم نه؟که بهش برنخوره؟؟

سلام خوبین  اون تاپیک دخترعمو و مدرک ارایشگاه رو من گفتم که برام بزنن  خودم نزدم ترسیدم ...

سلام قربوتت عزیزم ،راحته  ،بگو شناسنامه کارت ملیمو هرچی میگردم پیدا نمیکنم 

سلام خوبین  اون تاپیک دخترعمو و مدرک ارایشگاه رو من گفتم که برام بزنن  خودم نزدم ترسیدم ...

عزیزم شراکت با اقوام خیلی دردسر داره ،از من میشنوی نکن 

درسته همینن  یا رک و پوست کنده بگم فلانی اگه مشکلی پیش اومد با خودت اگه تضمین میگنی همه چیز او ...

رک نگو ،فامیله دلخوری پیش میاد ، با سیاست باش ،بگو مدارک شناساییمو هرچی میگردم پیدا نمیکنم ،قایمشون کن