2737
2734
شما هم دائم باید با بچتون بازی کنین؟ من روزایی که خونه هستم بچم یه لحظه نمیشینه خودشو با اسباب بازیاش سرگرم کنه همش آویزونِ منه، یااینکه باید باهاش بازی کنم یا هرجامیرم دنبالمه ، میخوام بدونم همه بچه ها اینطورین؟؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا وقتی مارو بکشن
تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
من دخترم نزدیک نوزده ماهشه، یه مدت خیلی وابسته بود الان کمتر شیرش میدم، روزی سه بار، خیلی بهتر شده و غذاشم بهشتر میخوره
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
2738
دقیقا پسر منم همینه. تیرماهی هم هستن ایشون. خخخ
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
من اوایل با پسرم بازی میکردم بعد کم کم خودمو میکشیدم کنار یعنی نقشها و کارهای تو بازیرو یکی یکی میگفتم حالا تو فلان باش حالا تو بره اینجوری کن بعد اون غرق بازی میشدو من جیم میزدم الانم دیگه خودش انقد بازی بلد شده با من کاری نداره
@2bare_man
عزیزم این مساله ناشی از اضطراب جداییه پسر من از هشت ماهگی اینطوری شد, و ممکنه تا سه سالگی ادامه پیدا کنه... نباید طردشون کرد فقط تحمل و محبت و قرار دادنشون تو جمعهای مختلف, و صحبت راجب اینکه ما تنهاشون نمیذاریم هیچوقت کم کم خوب میشن
هیسسسسسس! بچه خوابه...
2706