2752
2734
عنوان

سقط مکرر

526 بازدید | 62 پست

سلام دوستان من رفته سنو گفتن هفته شش و پنج روز بدون ضربان یک هفته بعدش هم رفتم همینطور  مونده بود باخونریزی مختصر پشت ساک الان ده روزه من هرچی گرمی جات میخورم ن لکه ن درد دارم چیکار کنم دکتز کف بیار کورتاژ میک قبلش بهت امپول ودارو میدیم بیای رو خونریزی ودرد بعد میبریم کورتاژ من سابقه دوتا دیک سقط دارم ادردس وحشتناکه  چطوری  طبیعی بندازمش مثل اونیکیا شیاف استفاده کردم نمیفته ک😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه جوشونده زعفرون و عردس پشت پرده و بابونه و اویشن و زرشک درست کن....بخور...نیم ساعت بعد خونریزی میک ...

ازمایش ویروس توکسوپالاسما و پروتئین سی واس مشکلی نداشتم ازمایش های روتین و هورمونی هم مشکلی نداشتم حالا دکتر میگ عکس رنگی و ازمایشهای ایمنی وژنتیکی خودتو همسرت باید بگیرید

به نظرم برو عطاری داروی مخصوص سقط بگیر

بار اول خودم سقطش کردم شش هفته با دارو چقدر پشیمونم حالا😭این سومین سقط خود ب خودیه نمیدونم چیکار کنم بفکر رحم اجاره ایم😔

بار اول خودم سقطش کردم شش هفته با دارو چقدر پشیمونم حالا😭این سومین سقط خود ب خودیه نمیدونم چیکار کن ...

عزیزم  حالا که فهمیدی اشتباه کردی سقط کردی به درگاه خدا عاجزانه طلب بخشش کن....ایشالله دامن ت دوباره سبز میشه....

عزیزم  حالا که فهمیدی اشتباه کردی سقط کردی به درگاه خدا عاجزانه طلب بخشش کن....ایشالله دامن ت د ...

کردم خیلی کردم اینشری امیدوار بودم ک منوبخشیده واین بچه سالم میاد بغلم اما باز...