2733
2739
عنوان

بچه هاتون خوابیدن

272 بازدید | 37 پست

اعصابم نمی‌کشه از صبح ساعت 0 1 ک بیداره نمبخوابه  حال روحیم اصلا خوب نیست  یک ساعت رو پامه نمبخوابه لطفا نگین  شرایط ش نداری بچه نیار من دلم از جای دیگ پره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوخی چند سالشه 

منم تازه بچهامو خوابوندم 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
2740

ما تو سفر هستیم دیشب بد خوابید امروز زودپاشد شدید بازی و تحرک داشت کلی هم راه رفت ساعت هشت شب بیهوش شده امیدوارم تا صبح بخوابه فردا سرحال باشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نه بابا نمی خوابن که 😩 خسته ام 

انگار آخر آخر شب ها آدم کم میاره شوهرم همش بهونه میگیره ک بچه هاتا هروقت بیداری باهات بیدان خوابشون  تنظیم کن از  ده  رو پامه کمرم داره میترکه از درد 

اره خوابه هنوز کوچولوئه راحت می‌خوابه 

کسی حق نداره این حرف رو بهت بزنه تو هم آدمی حق داری خسته بشی اونو ک اذیت نکردی فقط خودت خسته ای ،حالا ان شااللّه زودتر بخوابه خودتم استراحت کنی 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706