2733
2734
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟ ( خاستگار )

425 بازدید | 36 پست

اگه یه نفر تو زندگیتون باشه ، قرار باشه بیاد خاستگاری ، واقعا دوستتون داشته باشه ، رابطه اتون جدی باشه و اطرافیان همه بدونن . 

شما و ایشون تو یه اداره با هم همکار باشین . بعد یهو تو کل اون اداره بپیچه که اقای فلانی با فلان خانوم در ارتباطه ( اون خانم همکار شما باشه )

اون خانم یه حرفایی پیش بقیه زده راجع به خاستگار شما که واقعا راست باشه . مثلا خصوصیات اخلاقیشو بگه یا بگه تولدش فلان کادو رو خریدم یا بگه خونشون این شکلیه و همه راست باشه .

خاستگارتون هم قسم بخوره که دروغه . چیکار میکنین . 

اینم بگم اینقدر دوستتون داشته باشه که هیچ رقمه رهاتون نکنه و بخاطرتون گریه کرده باشه . باور میکنید با وجود این همه عشق و علاقه خیانت کنه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اسمون میدونه خونشون چ شکلیه؟

ب چ نسبتی  کادو میگیرن برا هم؟

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2731
2738

بلانسبت مث سگ دروغ میگ و ماهره 

بگو باشه بیا خاستگاری همین امشب یا بگو یکی بزنگه نهایت 

بگو تا اخرهفته قطعیش کن تا دلم قرص شه با حرف همه راستگوهستن

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
شماره ی همو دارن ، چیزی باشه بیرون اداره اتفاق افتاده دیگه 

این حرف ها تو اداره پیچیده که به گوش شما رسیده خوبه حراست تذکر نمیده

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چیزی باشه گردن نمیگیره که 

وا ؟ ی درصد فک کن وقتی نشسته پیش این و اون تعریف کرده به تو نگه 😐😐😐 

حرفا میزنی ها 

اگه چیزی بینشون باشه و بفهمه تو بهش حس داری ده تام میزاره روش و میگه 🤣

بلانسبت مث سگ دروغ میگ و ماهره  بگو باشه بیا خاستگاری همین امشب یا بگو یکی بزنگه نهایت  ...

واسه خاستگاری اومدن مشکل نداره ، مشکل اینه که اگه خیانت کرده باشه و دوباره تو زندگی تکرار کنه چی 

وا ؟ ی درصد فک کن وقتی نشسته پیش این و اون تعریف کرده به تو نگه 😐😐😐  حرفا میزنی ها  ا ...

این حرفا رو پیش ادم مورد اعتمادش گفته ولی چون بحث اشون شده اون ادم نشسته حرفاشو همه جا گفته

2706