2752
2734

بچه ها خیلییی هوس شیر خشک کردم دیروز رفتم داروخونه یکی گرفتم ولی شیرین و خوش مزه نبود🤭🤭 میشه کمکم کنید چ مارکی بگیرم یادمه اون قدما خیلی خوشمزه بودن دلم میخوااااد 🥺🥺🥺

2731

اپتامیل من خیلی دوست داشتم الان نمیدونم چ مزه این

آخرِ امضامو می‌خونی لطفاً☹️هرکی لایک کنه😐🔪باردارنیستم انقد نپرسید موکوشمتونا حال نداریم🙄دخترم داره میاد تو بغلم 🥰🤗کوچولوی من اومدو زندگی بی حاشیه و آروممونو منفجر کرد😵‍💫 من مث روانشناسا ب دوستام دلداری و راهکار میدم ولی خودم مث خر عمل میکنم🥲کاش یه روزی منم به آرزوهام برسم ✨تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوی گیسوکمندم🥳 خدایا چشمای بچم🥺دوستان اگ دوست داشتید برا شفای دخترم صلوات میفرستین؟شما آخرین امیدم هستین و فقط برای این موضوع لایکم کنید ک منم براتون بفرستم🤍

من اون موقع نان یک خیلی دوست داشتم

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

ببلاک خیلی خوشمزست 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2706