2737
2739
عنوان

خیانت و بارداری

128 بازدید | 11 پست

فکت:

‏میدونستین بیشترین خیانت مردا به زنشون حین بارداری و سال‌های ابتدایی تولد بچشون رخ میده؟!

این متن رو تو ی کانال دیدم راسته ؟ 

ز من لبخند میبینی، ولی جانم پریشان است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره. بخاطر شرایط روحی و جسمی زن بعضی مردای بیشرفت عقلشون میره تو خشتکشون

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

نمیدونستم، برام اهمیتی هم نداره. هر مرحله ای از زندگی همچین غلطی بکنه، دیگه منو نمی بینه 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

فکت هست یا نه نمیدونم عزیزم  ولی مطلبتون برای سایت بارداری مناسب نیست توی دوران بارداری خانمها حساس تر هستن و نگرانی های زیادی برای آینده دارند ممکن اذیت بشن

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت
2740

اولا ممکنه خانمای باردار اینجا آشفته بشن

دوما شاید ممکنه چون توجه خانم به همسرش کم میشه

سوما واقعا خیانت توجیح نداره و تو هر برهه ای باشه نمیشه گذشت..

من شخصا بیینم میمونم سر خونه زندگیم...ولی بنظرم کار درست شاید رفتن باشه 

به دنبال وارستگی 
بله درسته لطفا گزارش بزنید 

زدم ممنون از درکتون♡

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت