2752
2734
عنوان

شوهر کوچکتر

272 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من همیشه دلم میخواست با یکی بزگتر از خودم ازدواج کنم الان ۳۰ هستم اما هرکس منو میبینه میگه ۲۵ میخوری...یه آقای اومده خواستگاری یه سال کوچکتر از منه اما بیشتر میخوره...میگه من دوست دارم و اسن موضوع برام مهم نیست...خودش منو جایی دیده و پسندیده سنتی نیست به نظرتون چیکار کنم؟

سن فقط ی عدده 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سن فاکتور اصلی ازدواج نبست پس بهش توجه زیاد نکن

لطفا قضاوت نکنید من مرد هستم و اینجام که بهتر بتونم درک کنم خانومهارو و در زندگی و عشقی که دراینده قراره به خانومم داشته باشم از این تجارب استفاده کنم و راه اشتباه نرم و عشقمو اذیت نکنم با رفتار و سخنانم و غیره

هر کی ی سلیقه ای داره خودت دوس داری؟ 

ما تو فامیل داریم زن چهار تا ۸ سال یا بیشتر بزرگتر باشه 

زندگی خوبی هم دارن

تردید نکن که نوری هست🌝🍀                                    تو به اندازه ی🦋شدن زیبایی!