2733
2739
سلام.. عصر بخیر.. من و همسرم تصمیم گرفتیم هفته ای یک شب برای بچه هایی که سر چهار راه کار میکنن گل و فال میفروشن شام ببرین.. وضع مالی ما خیییلی معمولی هستش.. در حد ۳۰ یا ۴۰ پرس فقط میتونیم هفته ای یک بار بپزیم.. حالا لطفا همفکری کنین چه غذاهایی باشه؟ چون زیاد پول نداریم متاسفانه گوشت نمیتونیم بخریم براشون.. برای دو شنبه که به امید خدا اولین شب هست تصمیم دارم عدس پلو بزارم.. این مدل غذاها که خرج بالایی نداره پیشنهاد بدین لطفا.. کنارش ماست کوچیک هم بخرم؟ کار خوبی میکنم؟ به نظرتون خدا خواهد دید؟ و برکت به همسرم نصیب خواهد کرد؟
خدا جونم.. خدای مهربونی که همیشه حواست به من بوده و هست.. میشه ازت خواهش کنم همه خانومای منتظر دامنشون زودتر سبز بشه؟؟ خدایا درد مادر نشدن رو به مادر من دادی و دیدم چقدر سخته 😔😔 امیدورام هیچ کس دیگه گرفتارش نشه
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
خدا جونم.. خدای مهربونی که همیشه حواست به من بوده و هست.. میشه ازت خواهش کنم همه خانومای منتظر دامنشون زودتر سبز بشه؟؟ خدایا درد مادر نشدن رو به مادر من دادی و دیدم چقدر سخته 😔😔 امیدورام هیچ کس دیگه گرفتارش نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الویه ماکرانی سمبوسه فلافل کلی هم مخلفات بریزید توی ساندویچش باز هزینه اش کم میشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
چرا نبینه عزیزم ادم نیت کنه خدا جواب کار نیکش رو میده دیگه عملی بشه ک عالیه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
ممنونم که دلگرمم میکنین.. اشکم در اومد.. حقیقتش چند شب پیش ساعت ۱۲ شب سر چهار راه یکیشون داشت گل میفروخت.. یخ زده بود از سرما اب بینیش جاری شده بود.‌ اونجا این تصمیم رو گرفتم
خدا خیرتون بده
یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ
میخوام غذایی هم نباشه که برای سلامتی شون ضرر داشته باشه.. فکرم اینه هفته بعد ترش لوبیا پلو بزارم.. کلم ک کاهو و اینا هم بزارم کنار برنج یا نه؟ یا یک تیکه نان؟
از خدا میخوام همه شمایی کا اینجا انگیزه منو بیشتر کردین توی ثوابم شریک باشید.. نمیدونم حرفاتون چقد ارومم کرد..
2706