2733
2734
عنوان

راهنماییم کنین خونوما.. میخوام برا بچه های کار غذا ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 13 بازدید | 41 پست
غذا هایی که پیشنهاد میدین رو مینویسم.. که به امید خدا بپزم براشون.. دعا کنید پیشرفت کنیم و خدا هم کمکمون کنه..
خدا جونم.. خدای مهربونی که همیشه حواست به من بوده و هست.. میشه ازت خواهش کنم همه خانومای منتظر دامنشون زودتر سبز بشه؟؟ خدایا درد مادر نشدن رو به مادر من دادی و دیدم چقدر سخته 😔😔 امیدورام هیچ کس دیگه گرفتارش نشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم حتی اگه هفته ای باشه که پولمون کم باشه ساندویچ ماست چکیده و سبزی میبرم.. ولی در هر صورت نمیخوام یه هفته هم ترک بشه این کارم.. فقط نگفتین وعده شام ببرم یا نهار؟
خدا جونم.. خدای مهربونی که همیشه حواست به من بوده و هست.. میشه ازت خواهش کنم همه خانومای منتظر دامنشون زودتر سبز بشه؟؟ خدایا درد مادر نشدن رو به مادر من دادی و دیدم چقدر سخته 😔😔 امیدورام هیچ کس دیگه گرفتارش نشه
ان شالله خدا کمک تون کنه خیلی ایده و کار خوبیه اگر همراه پیدا کنی خیلی خوبه.مثلا دوست و ... یک‌جوری که بشه گوشت هم تهیه کرد کمی مثلا عدس پلو با کمی گوشت چرخ کرده روش گوشت رو اگه با پیاز و سویای نم شده چرخ کنی خیلی خوب میشه و زیاد ‌اینجوری ماکارونی هم پی تونی درست کنی و بچه ها خیلی دوست دارند اولویه هم خوبه حالا مرغش کمتر باشه سس و تخم‌مرغ و سیب‌زمینی بیشتر
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2731
نهار شاید بهتر باشه. ممکنه شام بلاخره اونجایی که هستند و براشون کار میکنند یک چیزی بهشون بدن
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
آش رشته شله زرد سمبوسه ی سیب‌زمینی و سبزیجات
بهاران جان ایده هات خیلی خوبن.. یادداشت کردم که شوهرم اومد باهاش درمیون بذارم.. شما همتون توی ثواب من شریکین.. ایده های خوبی دارین اصلا به اینا فکر نکرده بودم.. ماست کوچیک هم میخرم و کنار غذاشون بهشون میدم..
الان تصمیم گرفتم که بعضی وقتا بهشون یک دونه میوه مثل سیب یا موز هم کنار غذا بهشون بدم..
سلام مهسا جان.

قبول باشه عزیزم این تصمیم زیبات.
شام و ناهارش فرقی نداره. خودتو تو این مسائل ریزش به تکلف ننداز. مهم اصل کار و اهمیت دادن ب این مسئله هستش. اونا نه ناهار درستی میخورن نه شام نه صبحونه. حتی اگر دیدی ،یک هفته توانشو از نظر مالی نداشتی میتونی چندتا ساندویچ نون پنیر سبزی یا نون پنیر کنجد درست کنی براشون ببری. چون گردو گرونه کنجدو تفت بده بعد اسیاب کن بریز رو پنیر روی نون. خیلی خوشمزه و مقوی. تازه برای ناهار و یا شامشون حتی میتونی عدسی بهشون بدی. دیگ رو ببری اونجا براشون بکشی هم مقوی هم کم خرج و بیدردسر برای خودت. با یک تکه نون بزرگ بهشون بده ک سیر بشن. ایده ای دیگه به ذهنم نمیرسه. فقط با دل پاکت برام خیلی دعا کن عزیزم .

عـــــاشِــــــقَــــم بمون همیشه ; باورم همیشگه شه , فرق بـــــــــود و نــــــبـودت فرق مرگـــــــــ و زندگیـــــــــشه ، فرق بــــــود و نــــبـودت فرق مرگــــ و زندگیــــــــشه

در افشان عزیزم ممنونم خیلی استفاده کردیم از حرفات.. ازت مچکرم .. من محتاجم به دعا عزیزم.‌ خوشبخت باشی ایشالا