2733
2739
من دخترم هفت ماهش بود که ناخواسته حامله شدم.شیرم هم ده ماهگی اش خشک شد.البت بعضی وقتا سینه امو میخوره.اما در حد چند ثانیه.خدارو هزار مرتبه شکر وابستگی نداشت و نداره.اما به نظرتون چطوری دیگه رسما از سینه بگیرمش و اینکه تجاربتون رو هم بهم انتقال بدید وقتی که بچه ی دومتون به دنیا اومد.من وقتی پسرم به دنیا بیاد دخترم 16ماهشه.و البته دست تنهام.
خدایا بابت همه ی داده ها و نداده هات ممنونم.من به مهربانی تو ایمان دارم.....فقط تنهام نذار....عاشقتم :-*
مرسی دلستر جون.نه خداروشکر تا اون‌موقع اضافه کار همسری قطع میشه :'(
خدایا بابت همه ی داده ها و نداده هات ممنونم.من به مهربانی تو ایمان دارم.....فقط تنهام نذار....عاشقتم :-*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش منم پسرم یکسالونیم بود ک ناخاسته باردارشدم ی مدت بهش سیرندی خودش یادش میره فقط نذارسینه هاتوببینه بدنیا ک اومد دوتایی دوست میشن باهم بازی میکنن بزرگ میشن باهم کی بدنیامیاد نی نی دومت؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
مامی سمانه جان نه کاندوم .اما یکشب بی احتیاطی کردم و گفتم اینهمه واسه بارداری اقدام کردم بعد 3ماه حامله شدم حالا با یکشب.که دقیقا همون یکشب هم حامله شدم.=-O
جدا چشمک جان.اگر دختر بود به نظرم با هم رفیق تر میشدن.اما به هر حال خدا خودش بهتر از من میدونه چیکار کنه.آذر ان شاءالله
2738
اخه واقعا دست تنها سخته بچه اولت وابسته است یعنی دائم بهت میچسبه؟یا اروم وبی ازاره؟ اگه گزینه دوم صحیحه که نباید خیلی برات سخت باشه بچه های اروم معمولا حرف گوش کن وبی اذیت وازارن
دلستر جان نه من از بچه ی وابسته خیلی بدم میاد تا جای که تونستم مستقل بارش آوردم.کلی با همسرم برنامه ریختیم تا بیشتر به باباش وابسته شد.آره واقعا سخته.اما از خدا میخوام کمکم کنه.
مرسی مامی سمانه جان.من توی برنامه ام بود که بهار 96 دومی رو بیارم.من عاشق بچه ام.دیگه خدا گفت بیا اینم دومی :-D
2706