2737
2734
عنوان

سوختگی شدید با دیگ

512 بازدید | 33 پست

پاش اول تاول روش بود 

تاول ها رو خالی کردن

زخم شد

همش میبندنش 

دیروز جراحیش کردن ی لایه از پوست رو برداشتن

بنظرتون خوب میشه؟!

راهی بلد نیستید برای درمان؟

انشاالله خوب میشه

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم با سماور سوخت روغن تخممرغ زدم دو هفته بعد خوب شد ردشم نموند دستورشو میدم برام فقط دعا کن 

ازاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن💚 اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن 💚حرف از هیاهو کم بزن  از اشتی ها دم بزن 💚از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن 💚خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان💚 تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن💚 بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش💚 زیبا و زشتش پای تو تحقیر را باور نکن💚 تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی💚 از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن 💚خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید💚پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن 💚از گرگ بودن دم نزن انسانم‌گاهی ارزوست 💚ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست💚 تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن 💚مظلوم گر گشنه بود تیری خورد بر قلب من 💚
2728

بیمارستان نرین زجر کش میکنن اون زخم باسد هوا بخوره تا خشک بشه نه که ببندنش و عفونت کنه

ازاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن💚 اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن 💚حرف از هیاهو کم بزن  از اشتی ها دم بزن 💚از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن 💚خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان💚 تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن💚 بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش💚 زیبا و زشتش پای تو تحقیر را باور نکن💚 تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی💚 از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن 💚خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید💚پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن 💚از گرگ بودن دم نزن انسانم‌گاهی ارزوست 💚ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست💚 تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن 💚مظلوم گر گشنه بود تیری خورد بر قلب من 💚

روغن زرده تخم مرغ خیلی تاثیر داره دقیق نمیدونم چجوری میگیرنش از زرده‌ی تخم‌مرغ باید بگیریش

من بابام تو برق گرفتگی هر دو دستش سوخته بود مامانم زده بود مثل اینکه خیلی تاثیر داشت الان مامانم نیست ازش بپرسم چجوری روغن زرده‌ی تخم‌مرغ رو گرفته 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738

چه بد   

بله فقط توی بیمارستان نگهش دارید ، چون سوختگی نیاز به ضد عفونی مداوم داره 

یه ذره آلودگی ، می تونه شرایط رو چند درجه بدتر کنه

ولی با مراقبت های لازم ، خوب میشه ..

قسم به روزی که دلت را می شکنند و جز خدا مرهمی نیست .
من دخترم با سماور سوخت روغن تخممرغ زدم دو هفته بعد خوب شد ردشم نموند دستورشو میدم برام فقط دعا کن&nb ...

چجوری سماور ریخت روش!چقدر سوخت؟دخترمنم سوخت باابجوش الهی بمیرم هیچوقت یادم نمیره چ زجری کشیدبچم

من دخترم با سماور سوخت روغن تخممرغ زدم دو هفته بعد خوب شد ردشم نموند دستورشو میدم برام فقط دعا کن&nb ...

آره واسه بابای منم این خیلی تأثیر داشته مثل اینکه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

۱۰تا زرده تخممرغ بریز تو ماهیتابه وقتی سوخت روغنش در میاد شاید دو قاشق بشه 

با پر بمالین ب زخم هم زخم خوب و خشک میکنه هم عفونت از بین میبره

چجوری سماور ریخت روش!چقدر سوخت؟دخترمنم سوخت باابجوش الهی بمیرم هیچوقت یادم نمیره چ زجری کشیدبچم

رفته بود رو کابینت موقع پایین اومدن گیر کرد به سماور از سرش ریخت تا رو پاهاش سماورو کلا انداختم بیرون با روغن بعد دوهفته خوب شد خداروشکر