2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برای ماهم همون موقع دراومده. فقط میتونم بگم متاسفم برای وقت و پولی که گذاشتم الکی وعده میدن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
همشون یا زمستان ۱۴۰۳ یا عدم تخصیص بقیه رو هم بین خودشون تقسیم کردن دوبرابر تووبیرون بکنن پاچه مردم ...

سال ۹۹برامون شاهین دراومدیک سال ۸۰میلیونونگه داشتن براش اونور۶تومن سودداده بودن تحویل مهربوددی ماه دادن میری نمایندگی بایدیک روزکامل معطل بشی میدونی جای خنده دارش کجاست فرداش میزنگن ازخدماتمون راضی هستی یعنی ایناکین بااین پروبازی هاشون 

شما کد رهگیری داشتید؟ من کافی نت ثبت نام کردم کد رهگیری بهم نداده الانم وارد سایت میشم نمیدونم از کج ...

اولش که وارد سایت میشی تایید اورد با کد ملی و رمز وارد میشی رپز نداشته باشی بزن فراموشی رمز 

2706