2733
2734
عنوان

داداشم دیوونس چیکارش کنم

311 بازدید | 39 پست

۱۸ سالشه ظهر مامانم گف بهش بیکاری مدام تو خونه خونه رو جارو بکش فقط تو حالو جارو کشیده بود 

آشپزخونه همه جا داغون منم الان همه رو جارو کشیدم اونم داد میزد که من کشیدم چرا تو دوباره میکشی 

خلاصه دعوامون افتاد رف تو اتاق درو محکم بست همه کجا ریخت بعد گوشیشو زد به دیوار با چهارمشه گوشی میشکنه

همیشه وسیله پرت میکنه یا میشکنه زورشم زیاده وهمیشه طلبکار و فوق تنبل

بازم داداش تو کشیدع .. پسرا اکثرا همینن 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد کی پول گوشی را میده؟

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2728

دیوونه نیست پرخاشگر و عصبیه 

راجبش با یه روانشناس صحبت کنی میتونه بهت کمک کنه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

چه دلم  سوخت  واسش....

فشار روشه  اذیتش  نکنین..........احتمالا ترسیده مادرت  غر بزنه بگه ببین  خاهرت جارو زد اخرش

تو کاری نکردی

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم
2740

داداش من سی و پنج سالشه، از اول مامانم مارو ازش ترسوند من حتی ازش چ بچگی چ الان کتک هم خوردم، وقتی عصبانیه فحش میده میزنه همه چیز ب فنا میده اووووو

خلاصه که درکت میکنم:) تنها نیستی نگران نباش ♡خواستی بیا حرف بزنیم باهم🤫😁

چه راهکارهایی واقعا خسته نباشید 😐

با زدن و کتک‌کاری نه تنها درست نمیشه بلکه بدتر هم میشه تازه ممکنه از تو هم متنفر بشه 

به هیچ وجه اینکار رو نکن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
چه دلم  سوخت  واسش.... فشار روشه  اذیتش  نکنین..........احتمالا ترسیده مادرت &n ...

خیلی اذیت میکنه از بچگیش آینه دق بود 

بچگیش میرف بیرون از خونه گم میشد ۷ ۸ ساعت نمیومد 

درو قفل میکردیم هیچی بازم میرف 

همش کتک میخوردم که چرا گذاشتم در بره 

کلا مریضه

پلیس ۱۱۰ میشناخت منو از بس زنگ میزدم باز داداشم نیست

مامان بابام الان میان رو سر من خراب میشن که چرا باهاش بحث کردی 

خب دیگه پس اونم تا میتونه می‌تازونه اگه کار می‌کرد پول گوشی میداد از این غلطها نمیکرد

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

به هر حال به نظرم باید واسه این حجم از عصبی بودنش یه کاری کنید فردا بخواد وارد جامعه بشه ازدواج کنه ممکنه دچار مشکل شه