2752
2734
عنوان

یعنی کسی نیست منو از این حال دربیاره؟ تیک پسرم داغونمون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 44 پست

خودت رو سرزنش نکن عزیزم من هم گاهی میگم مادر کافی نیستم اما بعد از تمام مسئولیتهام مینویسم و میبینم کم نیستند گاهی خسته میشم نیاز به حمایت دارم 

تو مادر خوبی هستی همین که پیگیری نشون میده داری تمام تلاشت رو میکنی 

پسرت حالا حالا بهت نیاز داره پس قوی باش عزیزم ♥️

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
در موردش اطلاعی ندارم عزیزم ولی دیدم ک این اتفاق افتاده و با گذشت زمان بهتر شده ..

بهتر شده یا خوب خوب شد؟

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم یه مدت داشت خوب شد، ولی فکر کنم با اتفاقایی که افتاده پسرت کمی مضطرب هم شده

خوب شد پسرتون؟ چقدر‌طول کشید؟

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
به مرور زمان خوب میشه....  چرا فک میکنی مادر بدی هستی مگه تو چیکار کردی؟

کاری نکردم اما میگم شاید بعضی سختگیری های من باعثش شده

چجوری خوب شد؟ خودش یا دکتر؟ چقدر طول کشید

به مرور اصلا به روش نیارید کم کم خوب میشه .وقتی۳سال بود شروع شد تا نزدیک ۵سالگیش تموم شد.نه دکتر نبردم خودش خوب میشه مطمئن باش مال من افتضاح بود همسرم یه بار دیدم داره گریه میکنه بخاطرش اینقد حالش بد بود

بچه خواهرشوهرم بود  ژنتیکی بود مال اونا ، خانواده پدرش تیک داشتن  چند جلسه دکتر بردن درس ...

چه دکتری؟

درستِ درست شد؟؟؟

به مرور اصلا به روش نیارید کم کم خوب میشه .وقتی۳سال بود شروع شد تا نزدیک ۵سالگیش تموم شد.نه دکتر نبر ...

دو سال خیلی زیاده مطمئنم که میمیرم اگه طول بکشه

خوب اگر پسرتم انقدر مثل خودت استرس داشته باشه تیکش واسه همونه دیگه

ببین شب و روز ندارم

همش از خواب میپرم

خیلی حس بدیه

با عرض معذرت پسر منم تو چهار ساله خییییلی چیز پرت میکنه بچها رو میزنه وسایل رو میکشنه موقع عصبانیت فحش میده کلی هم کتک میخوره ولی بازم بدتر میکنه واقعا کنترلش برام سخته .با محبت بدتر میکنه با کتک بد و بدتر نمیدونم چکار کنم پیرم کرده

نشه چی

من یه شاگرد داشتم اتفاقی که براش افتاده بود کاملا باعث لکنت بچه شده بود خداروشکر تا چند ماه بعداوکی شد 

اما حتما اضطرابش رو برطرف کن عزیزم 

باهاش حرف بزن بگو از چی ناراحتی 

نقاشی بکشه برات 

پسر من هم اضطراب داره ناخن میجوه 

الان یه هفته است کارتونهای مناسب سنش رو میبینه کاملا محدود باهاش حرف میزنم حواسش روپ ت میکنم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706