2737
2734

سلام شما با عنوان یک مادر و یا یک پدر چه سوالاتی در رابطه با تربیت جنسی کودک براتون پیش اومده که دوست داشتید جوابش رو بدونید یا به عبارتی اگر قراره یک دوره تربیت جنسی شرکت کنید دوست دارید این دوره چه اطلاعاتی به شما به عنوان والدین بده. ممنون میشم مشارکت داشته باشید و پیام هاتون رو بنویسید.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مادرنیستم اما دوستدارم بدونم ک اگه ی موقع بچم ازم درمورد رابطه جنسی و نحوه بچه دار شدن پرسید چی بگم ک هم قانع شه و نره از یکی دیگه بپرسع و هم علمی باشه

یا درمورد پریود

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جواب هم میدین با فقط سوالا رو میخواین؟

بعد از جمع بندی سوالات پرتکرار جواب داده میشن یا در قالب یک دوره بیان میشن.

فعلا دوست دارم دغدغه والدین تو این حیطه چیه. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرنیستم اما دوستدارم بدونم ک اگه ی موقع بچم ازم درمورد رابطه جنسی و نحوه بچه دار شدن پرسید چی بگم ...

پیج درنا شریفی رو تو اینستا فالو کن 

خیلی عالی و عامیانه و کاربردی همه چیزو توضیح میده 

مثلا در مورد پریودی میگه ب بچه بگین یه سری آلودگی تو بدن خانوما هست ک هرماه سوار جریان خون میشن و از جایی ک جیش میکنن خارج میشه. 

البته بسته ب سن بچه میشه جمله های کاملتری ب کار برد.

در مورد بچه دار شدن و رابطه و... هم میگه.

دوره های مختلف هم میذاره ک کسانی ک شرکت کردن خیلی تعریف میکنن، من خودم هنوز شرکت نکردم.

ولی حتما پیجشو ببین جواب خیلی سوالاتو میگیری

اللّهم عجّل لولیک الفرج
2740
پیج درنا شریفی رو تو اینستا فالو کن  خیلی عالی و عامیانه و کاربردی همه چیزو توضیح میده  ...

مرسی عزیزم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
دغدغه اتون رو می نویسید لطفا

الان خیلی از بچه‌ها قبل ازدواج رابطه‌ی جنسی رو تجربه میکنن  چجوری به نوجوان بگیم توی این سن سمت این چیزا نره 

کلا رابطه‌ی با جنس مخالفشونو چجوری کنترل کنیم باهاشون حرف بزنیم راجع‌به این مسائل با روشون باز میشه

ارتباط با جنس مخالفو کلا منع کنیم؟

بعد اینکه دست همه‌ی بچه‌ها الان موبایل هست و فیترشکن میتونن به راحتی هرچیزی رو ببینین چیکار کنیم که به دیدن فیلم‌های جنسی معتاد نشن یا به اون سمت نرن