2737
2734
عنوان

خدا مرگم بده راحت شم برای بار ششم ازمون شهری رد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گف اکثر نگف همه

بیشتر اونایی که قبول میشن اشنا دارن؟؟؟؟؟

حالتون خوبه شما

یعنی اینهمه ادم دوستام خانواده شوهر خانواده پدرم خانواده مادرم شوهر خواهرا برادرام قبول شدن اشنا داشتنخودتون گول میزنین؟

2740
بیشتر اونایی که قبول میشن اشنا دارن؟؟؟؟؟ حالتون خوبه شما یعنی اینهمه ادم دوستام خانواده شوهر خا ...

تو یه روانی هستی واقعا . اصلا تو رو کی ادم حساب کرده میای وسط و نخود هر اشی میشی ؟ 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
احمق و بی مغز اونایین که خودشون گول میزنن  مثل تو تازه بی شخصیتم هستی علاوه بر چرت گویی

برو بابا بچه سال بیمغز .مغزت ایراد داره  . حتما خودت پارتی و اشنا داشتی که بهت برخورده وگرنه به خودت نمیگرفتی بیمغز

کشتم شپش شپش کش شش پا را
بیشتر اونایی که قبول میشن اشنا دارن؟؟؟؟؟ حالتون خوبه شما یعنی اینهمه ادم دوستام خانواده شوهر خا ...

چی بگم🫠من خودم خیلی استرس داشتم به یه فامیل که ادعا میکرد افسر رو میشناسه گفتم به افسر بگه منو قبول کنه ولی همون بار اول ردم کرد دفعه دوم با کلی نذر و صلوات قبول شدم😂😂ولی در کل خوشحالم الکی ادعا کرده بود و کاری برام نکرد چون حق الناس خیلی سنگینیه

2706