2752
2734
عنوان

خدا مرگم بده راحت شم برای بار ششم ازمون شهری رد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 64 پست
صبرکن یک ماه مونده به کاردکست که باطل شو هر هفته برو افسر نمیزارن کاردکس باطل شه قبولت میکنن چون اگه ...

یعنی تا اونجا من پیش برم 😪😫😫😫

خدایا مرسی 😊😊😊   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی تا اونجا من پیش برم 😪😫😫😫

ایشالله که قبول شی زودتر میگم یعنی اگه عصابت خراب کرده و استرس و فشار عصبی و ناراحتی داری بابت قبولی

نمونده از جوونیام نشونی پیر شدم پیر توای جوونی
ایشالله که قبول شی زودتر میگم یعنی اگه عصابت خراب کرده و استرس و فشار عصبی و ناراحتی داری بابت قبولی

مرسی عزیزم نمی دونم دوباره مربی بگیرم ماشین خودمون سفته

خدایا مرسی 😊😊😊   

ولی واقعا مربی خیلی تاثیر داره ،با ماشین خودتون روزی یکی دو ساعت تمرین کن قشنگ دستت روان میشه عکس العملات به موقع میشه پیش سرهنگ هنگ نمیکنه ادم استرست کم میشه

نمونده از جوونیام نشونی پیر شدم پیر توای جوونی

خدایا مرسی 😊😊😊   
2706