2733
2734
عنوان

اطلاع رسانی در خصوص اختلال در سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 5049 بازدید | 88 پست

خانم تهرانی عزیز میشه سوال منو حواب بدین ؟چرا تاپیکها رو خودمون نمیتونیم خذف کنیم؟؟خب دلیلش چیه؟؟ گاهی اوقات یه سوال مهم داریم دوست داریم همون لحظه هم حذف بشه تا کی میتونیم صبر کنیم نی نی یار فقط چندساعت تاپیکش  بازه بزاریم حذف کنه چرا حذف تاپیک رو اینقدر محدود کردین یا بذارید خودمون حذف کنیم یا حذف تاپیک همیشه باز باشه خواهش میکنم رسیدگی کنید این همه کاربران به حذف تاپیک اعتراض دارن لطفا رسیدگی کنید

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

معلومه که اوضاع سایت خیلی خرابه که شماهم نتونستید قفل کنید تاپیکتون رو خوبه یکم حال مارو درک میکنید 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیک من قفل نمیشه،یعنی چی؟

تا کی میخواد این شکلی باشه؟

مشکل عکس خیلی وقته داره

چند روزه اسامی تاپیکا بالا نمیاد 

نمیشه تاپیک قفل کرد

کی درست میشه پس؟

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا آشوبم آرامشم تویی...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

زنده باشید....

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2731

خانوم تهرانی ببخشید از ده سال بیش قابلیت های سایت همونیه که بوده ! فکر کنم فقط قابلیت ریپلای کردن اضافه شده ... نه تنها سایت پیشرفت نمی کنه داره روز به روز بدتر میشه ! نمیخواید یک فکری کنید ؟ خسته شدیم 

مونا تهرانی میشه جواب منو بدی ؟؟اولین برخوردم با یه سلبریتی 

سلبریتی

😂

😂😂

😂😂😂

😂😂

😂

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

سرکار خانم تهرانی 

وظیفه نی نی یار چی هست دقیقا؟

یکیش اینکه وقتی توی یک تاپیک نی نی یار رو تگ میکنیم رسیدگی کنن

نی نی یار پنج به هیچ وجه من الوجوه هیییییچ رسیدگی در خصوص تگ هایی که میشه نمیکنه

اصلا جدیت کافی در کارش نداره و از سره مهربانی زیاد نه تذکری به کسی میده نه به تاپیکهای متشنج رسیدگی میکنه

در انتخاب نی نی یار دقت کنید

نی نی یار ۳ و نی نی یار شب به موقع به تاپیکها رسیدگی میکنن ولی نی نی یار پنج انگار کلا خواب تشریف دارن

سلام خانم تهرانی خسته نباشید ببخشید اینجا واستون پیام میزارم. من بخدا اصلا نمیدونم چرا تعلیق شدم دیگه نمیتونم وارد شم کلی هم تاپیک شخصی وخانوادگی داشتم که داشتم روزای زوج لینک میزاشتم یکی یکی پاک کنم چون شوهرم ببینه زندگیم ازهم میپاشه. تماس باماهم خیلی پیام میدم فایده نداره لطفا خودتون یه رسیدگی کنین خدا خیرتون بده اگه کارخطایی هم کردم قول میدم تکرار نکنم اسم کاربریم mahasti96 بود

@مونا_تهرانی    

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

سلام لطفا تاپیک‌آخر بنده رو چک کنید

خدایی هیچی رو نظارت ندارید

جواب هیچکسی رو هم که نمیدین. اه

عکس این زنه کچل رو بردارین از سایت

لطفا کاربرای رد داده وارد تاپیک های بنده نشن          ‌                               تا کِی بایدبابُغضام خفه شَم.!   حقیقت اینه که هیچکی دوسم نداره، همه ازم متنفرن...ولی بیخیال، مهم نی، خودمم خودمو دوس ندارم، من تنها انسانع بدبخت این جهانم😔🤚🏻الهی بمیرم برای خودم فدای خودم بشم که مظلومیت از من میباره، من همیشه خودمو بغل میکنم و خاطرات تلخ میاد جلو چشام و یه دل سیر اشک میریزم و میگم (اسمم) الهی بمیرم برات:)))💔 #حامی_حقوق_حیوانات🐈

سلام وقت بخیر امیدوارم کامنتم دیده بشه 

توی نی نی سایت  احترامی به حقوق کاربر گذاشته نمیشه شما وقتی میخواید تعلیق کنید باید به ایمیل یا شماره ای که به شما داده شده اطلاع بدید که به چه دلیل تعلیق شده 

یا وقتی پست و تاپیکی از کاربر بدون اجازش پاک میکنید قبلش تذکرات لازم و دلیلشو بگید تو خصوصی نی نی یارها که میتونن بدون درخواست دوستی به کاربر اطلاع بدن 

لطفا روی این موارد یکم فکر کنید ممنون میشم

سلام نه تاپیک های ذخیره شده میان بالا نه قسمت پیام خصوصی

از اونور هم عکس گذاشتن خرابه

نمیخواد درستشون کنید😑 چندماهه به همین منواله

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706