2752
2734
عنوان

رفتار این پسره با توجه به سنش برادرانس ؟با تجربه ها بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 57 پست
فامیلین؟ اگه فامیل هستین سعی کن خودتو به مامانش نزدیک کنی شاید به این واسطه مامانش تو رو پیشنهاد دا ...

فامیل نیستیم ولی خیلی باهم رفت و امد داریم

خانوادش رفتارشون باهام خیلی خوبه منو دوس دارن

حتی از یه نفر شنیدم که منو بهش پیشنهاد دادن ولی جواب اونو نمیدونم ولی حتی نمیخواد دیگه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا ایقدرمیبینیش ؟ چیکارته مگه

اینا دوست خانوادگیمونن ولی این دوستی حتی وقتی من به دنیا نیومده بودم بوده

و با خانوادم یه کسب و کار مشترک دارن

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
خدایا چراازاینا سرراه ما قرار نمیدی هرچی معلول فقد میاد برامون

چرا مگه چه شکلیه این😂😂

فامیل نیستیم ولی خیلی باهم رفت و امد داریم خانوادش رفتارشون باهام خیلی خوبه منو دوس دارن حتی از یه ...

البته الان تازه ۲۰ سالت شده اگ قبلا قبول نکرده شاید بخاطر کم بودن سن بوده

نا امید نشو اگ خانوادش باهات خوبن شاید دوباره هم پیشنهاد بدن

اسنا دوست خانوادگیمونن ولی این دوستی حتی وقتی من به دنیا نیومده بودم بوده و با خانوادم یه کسب و کار ...

شایداحمقانه باشه پیشنهادم ولی وقتی هست خودت بزن به اینکه مشکلی برات پیش اومده جسمی منظورمه ها مثلا پات دست زخم شده یا درداومده عکس العملش رو ببین بسنج شایداونم دوست داشته باشه اخه گفتی یه جاباشیم هی میگه مواظب باش

البته الان تازه ۲۰ سالت شده اگ قبلا قبول نکرده شاید بخاطر کم بودن سن بوده نا امید نشو اگ خانوادش با ...

خانوادش خیلی خوبن خیلی محترمن

لعنت به این سن همیشه باعث عذاب منه بدبخت بوده 

ولی اگر دوست داشت به سن دقت نمیکرد

مهربون دوست داره اصن ادم سالم من هرکی هم بهم معرفی می کنن معلول جسمیه در ایت حد بد شانس  اگه خ ...

یعنی جی معلول جسمیه 

وقتی دوستم نداره جطوری بچسبم بهش

خانوادش خیلی خوبن خیلی محترمن لعنت به این همیشه باعث عذاب منه بدبخت بوده  ولی اگر دوست داشت ب ...

نمیدونم چی بگم‌که مرحم زخمت بشه چون خودمم عین خودتم

فقط امیدوارم تهش برای تو خوب بشه

یعنی جی معلول جسمیه  وقتی دوستم نداره جطوری بچسبم بهش

اگه دوست داشت بچسب شایدم البته اونم منتظر عکس العملته خیلی خودتو مغرور نشون نده بپره 

معلول برق گرفتش تو کما بود بهوش میاد نمیتونه راه بره 

دومیشم کلیه نداره فقد یکی پیوندیه نمیتونه بره بیرون کار کنه

شایداحمقانه باشه پیشنهادم ولی وقتی هست خودت بزن به اینکه مشکلی برات پیش اومده جسمی منظورمه ها مثلا پ ...

بازیگر خوبی نیستم اخه 😂

اره این سری گفت مواظب باش همیشه نمیگه

ولی علاقه ای بهم نداره چون از یکی شنیدم خانوادش منو بهش پیشنهاد دادن واسه ازدواج البته نمیدونم جه جوابی داده ولی حتما علاقه ای نداشته که کاری نمیکنه

نمیدونم چی بگم‌که مرحم زخمت بشه چون خودمم عین خودتم فقط امیدوارم تهش برای تو خوب بشه

مهسا یه حسی بهم میگه ته برای منم خوب نمیشه

این درد هیچ درمانی نداره 

کاش فقط بتونیم فراموش کنیم کاش

اگه دوست داشت بچسب شایدم البته اونم منتظر عکس العملته خیلی خودتو مغرور نشون نده بپره  معلول ...

من اصلا باهاش حرف نمیزنم معمولا

خب چرا باید همجین کسایی رو بهت پیشنهاد بدن ؟چه عجیب 

بعنی عاشقت شدن؟

2706